9 obserwujących
532 notki
221k odsłon
  176   2

Imponujące i budujące-Wojownicy Maryi w Rumi

Jestem pod wrażeniem, pozytywnie zbudowana. W Rumi w moim kościele parafialnym Sanktuarium  NMP Wspomożenia Wiernych odbywa się Ogólnopolskie Spotkanie Wojowników Maryi.

Wybrałam się pod kościół przed godz. 11.000 , przed rozpoczęciem. Mój kościół parafialny jest jednym z największych kościołów w Archidiecezji Gdańskiej, a więc wybór na spotkanie był bardzo dobry. Parkingi i wszystkie miejsca postojowe wokół  Sanktuarium wypełnione samochodami, busami, autobusami z rejestracja różnych miejsc Polski, to robi wrażenie.  Chwilę rozmawiałam z Wojownikami Maryi z Białegostoku, Podlasia spod Warszawy.

Opiekunem Wojowników Maryi jest ks.Dominik Chmielewski, wspaniały KAPŁAN , to On był inicjatorem powstania tej męskiej wspólnoty.  Spotkanie zaplanowane jest na godz. 11.00 do 16.00, a więc w tej chwili trwa. 

Przed kościołem stoiska z książkami i innymi cennymi pamiątkami, kupiłam;"I dam wam serce nowe". Tu świadectwo autorki Marty Przybyły:

https://www.youtube.com/watch?v=pr1fn2LnDgw

W W-wie wypaczenia pod patronatem Trzaskowskiego, w  Rumi męskie modlitewne spotkanie pod patronatem ks. Dominika Chmielowskiego, DOBRO zwycięży!


Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale