Przekaz z napadu uzbrojonych niemieckich policjantów na Polaków, którzy chcieli postawić krzyż i tym samym upamiętnić miliony ofiar hitlerowskiej napaści na Polskę w czasie II WŚ, pokazała telewizja Republika. Krzyż miał stanąć koło głazu, który rok temu postawili Niemcy.
Ze zgrozą oglądałam to, jak po kilku uzbrojonych Niemców rzuciło się na każdego jednego nieuzbrojonego Polaka. Stało się to po zaśpiewaniu przez Polaków ROTY.
Niemiecka buta i bezczelność odżywa coraz częściej. Starsze pokolenie mawiało; " Niemiec Polakowi nie był i nie będzie bratem", taka jest prawda.
Dzisiejsza brutalna napaść polskich patriotów-członków ROG, woła o pomstę do nieba!
Niemieckie barbarzyństwo bierze górę nad cywilizacją.
https://niezalezna.pl/polska/niemieccy-policjanci-pobili-polakow-dzialacze-rog-niesli-krzyz-w-miejsce-pamieci/572881



Komentarze
Pokaż komentarze (32)