Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
291 obserwujących 3604 notki 4631759 odsłon
Sowiniec, 28 maja 2017 r.

I ona skończyła UJ!

3152 315 0 A A A


                „Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać sięi rozwiać wszelkie wątpliwości” - te słowa Marka Twaina przyszły mi natychmiast na myśl, kiedy usłyszałem w programie Marcina Mellera „Drugie śniadanie mistrzów” w Telewizji TVN24 poniższą wypowiedź reporterki „Gazety Wyborczej” Anny Pamuły:


               - Przyjmujemy tych 7 tysięcy uchodźców i wśród nich jest jeden zamachowiec. Wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy życie 6999 osób, które uciekały przed wojną.


                Ponieważ Pamuła jest absolwentką stosunków etnicznych i migracji międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym również ja skończyłem studia, pragnę serdecznie przeprosić Polaków w imieniu wszystkich posiadających dyplomy tej szacownej uczelni. Przez egzaminacyjne sito przedostają się też niekiedy takie osoby.


 


Opublikowano: 28.05.2017 11:29.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Stary Rozumiem, że można też tylko wypożyczyć na czas wystawy.
  • @deda Jak zawsze fachowo w muzycznej materii. Bardzo dziękuję. :)
  • @Ulryk Podobno.

Tematy w dziale Polityka