Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
294 obserwujących 3867 notek 4867693 odsłony
Sowiniec, 30 września 2017 r.

Chciał uprowadzić śmigłowiec

915 402 0 A A A


        Ułańska fantazja nie opuszcza Polaków. A że miejsce tradycyjnej kawalerii zajęła od dawna powietrzna, nie może dziwić wyczyn 35-latka, który w  okolicach Tarnowa postanowił porwać śmigłowiec będący własnością firmy specjalizującej się w pracach związanych z napowietrznym przeglądem linii energetycznych.


       Jej pracownicy wracając do hotelu zobaczyli  jakiegoś mężczyznę w maszynie. Miał na głowie słuchawki lotnicze i manewrował drążkiem sterującym. Kiedy przyjrzeli mu się bliżej zobaczyli, że nie jest to ich pilot. Zorientowawszy się, że został zdemaskowany, niedoszły porywacz rzucił się do ucieczki, ale został ujęty i przekazany policji.


                 Na komendzie okazało się, że był to mocno pijany mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, który do powiatu tarnowskiego przyjechał w ramach delegacji służbowej. Po wypiciu sporej dawki alkoholu urwał mu się film i nie wie, jak pokonał zabezpieczenia śmigłowca (ustalono, że wyrwał skobel w drzwiach kabiny) i co robił w środku.


                   Sprawca usłyszał zarzut uszkodzenia mienia za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 


 


Opublikowano: 30.09.2017 13:08. Ostatnia aktualizacja: 30.09.2017 14:16.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Jacek Bielski Ba!
  • @norach A świstak siedzi i zawija te sreberka.
  • @tarantula E.

Tematy w dziale Społeczeństwo