2 obserwujących
12 notek
7406 odsłon
1167 odsłon

Dylematy Konfederaty

Wykop Skomentuj191

Nareszcie!!! Jesteśmy języczkiem u wagi!! A nawet grubym solidnym językiem! Jak wszyscy zagłosujemy w jedna stronę, to nasz wybraniec zostanie King of the Hill – bo inni tacy są przewidywalni. Proszę jaki piękny wynik, wystarczyło się w garnitury ubrać i swoje racje bez zacietrzewienia wyłożyć.

Chociaż, trzeba uważać. Poprzedni języczek, zieloni chłopi z Wiejskiej byli jeszcze większym  i dłuższym językiem. Ile oni słodkich fruktów wyjedli z wielu różnych garnków po tej i po tamtej stronie kuchni. Długo się to udawało, a teraz? Została tylko pamięć o świetnie negocjowanych międzynarodowych kontraktach wielomiliardowych. Dla dobra Polski, oczywiście.

Tak więc żadnych fruktów! Mamy mocne przekonania, program i tego się trzymajmy. A jak obecni dwaj kandydaci się do niego mają?

Przede wszystkim Wolność i Niepodległość. Jego Ekscelencja RT  zawsze w tym kierunku pracował. Niezwykle przenikliwie walczył z faszyzmem i popierał w 2018 roku zakaz organizowania Marszu Niepodległości wydany przez byłą szefową tego kandydata, Hannę Gronkiewicz-Waltz. A rząd, w którym kandydat RT był ministrem wysyłał policję, która pałowała uczestników Marszu. Dzisiaj kandydat RT nawet zapowiedział udział w następnym takim Marszu, więc faszyzm chyba udało mu się już zwalczyć! Proszę jaka efektywność w działaniu! A Jego Ekscelencja AD tylko w Marszu uczestniczył.

Silna i bezpieczna Polska. Kandydat RT tutaj wielką inicjatywą się wykazał i Trybunał Stanu zapowiedział dla ministra obrony z obozu kandydata AD. A jakże, za obniżane zdolności obronnych Polski!! Wprawdzie nową  formację WOT minister założył, ale podejrzane to wojsko jest.  Tak, sprawdziło się przy pandemii, no i potencjalny agresor może z WOTem mieć duże kłopoty, ale nie da się zaprzeczyć, że ci panowie i panie mogą siepaczami PISu zostać!  No i te obecne stosunki z USA na kolanach, a obóz kandydata RT taką podmiotowa politykę z UE prowadził!

Wolne i niezawisłe sądy. Tutaj kandydat RT ma jeszcze większe zasługi. Całym sercem i wieloma wystąpieniami wspierał wielorakie ruchy sędzi Gersdorf, tej samej która uznała wyższość prawa unijnego nad polską Konstytucją. A kandydat AD tyko wspiera reformę sądownictwa, która każdy widzi jak wychodzi - także dzięki usilnemu zaangażowaniu kandydata RT i przyjaciół.

Rodzice decydują o dzieciach, ten temat litościwie opuszczę, bo za dużo nerwów mnie kosztuje.

Kandydat RT wysoką efektywnością w zarządzaniu miasta stołecznego się wykazał i do tego już po niecałych 2 latach 10% swoich obietnic wyborczych wypełnił, a  AD kilka ma jeszcze niespełnionych.

Jak kandydat AD wygra, to mogą nas na przystawkę połknąć i nasze postulaty realizować. A wygrana kandydata RT zapewnia nam świetlaną przyszłość, wspólnie będziemy z faszyzmem walczyć, rodziców aktywować, sądy we współpracy z UE naprawiać i bezpieczną Polskę budować!

Wykop Skomentuj191
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka