5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
282 odsłony

Trzaskowskiego z Warszawy usuną stare kamienice Prawobrzeża

Wykop Skomentuj6

Ile osób obiecywało, że odrestauruje stare kamienice w Warszawie, żeby było przyjemniej? paru polityków

Obecny Prezydent nic nie robi dla architektury miasta stołecznego. Kompletnie. Na co idą pieniądze? Gdzie ukryły się ośmiorniczki? Czy Timmermans okupuje nie tylko Biedronia? Kto zapłacił Lex Paulson'owi za wzbudzanie niepokojów w Kraju nad Wisłą? Znowu Wyborcza? 

Wiele pytań o oczyszczanie Polski z obcokrajowców pragnących Ojczyznę okraść pozostaje bez odpowiedzi? Kto wchłonie dług Nowoczesnej? Czy były lider partii poniesie konsekwencje wydmuszki partyjnej, która była dotowana przez Polskę (państwo) tylko na jedną kadencję. Miała odebrać głosy PIS, a odebrała głosy PO. PO odejdzie jako mała partia po wyborach w niepamięć. 

Film Vegi "Polityka" może wywołać zgorszenie ujmujące parę znaczących punktów procentowych. Dlatego niechlubni bohaterowie tego filmu raczej nie powinni widnieć na żadnych listach wyborczych PIS. 

Usuwanie skutków zgorszenia może trwać w czasie. Dlatego Prezes Kaczyński mógłby wybrać już wiodącą kobietę w kampanii, która zajmie miejsce Beaty Szydło, równie prężną. Może Morawiecki w nowym rządzie byłby najlepszy na stanowisku Ministra Spraw Zagranicznych? Kto wie. 

Tak na szybko. Reszta pomysłów za niebawem. Nie udałem się jeszcze do konserwatywnej gazety na interwiew. :)

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka