6 obserwujących
150 notek
66k odsłon
121 odsłon

Pastisz wyborczy. Usitowienie znika z polskiego parlamentu.

Wykop Skomentuj2

Teraz trochę o absurdach lub sprytnych pomysłach wyborczych.

O czym myślała jedna z kandydatek do senatu, zapięta pod szyją na ostatni guzik, gdy postawiła niedaleko komendy Policji w Gorzowie Wlkp. biały kondom, przepraszam biały balon wyborczy ze swoim nazwiskiem i imieniem? Że to się mężczyznom dobrze skojarzy jak zobaczą prawiczkę, przepraszam, prawniczkę na białym nadmuchanym balonie wielkości domu? Że zagłosują przy oczywistym zbiegu absurdów? Usłyszałem dziś, że Owa Pani zamierza dalej prowadzić praktykę adwokacką, a senatorem chce być nie zawodowym, tylko incydentalnym, na sesjach. Po co nam taki senator? Czy prawniczka ma jakieś sprawy w sądach warszawskich, że państwo zapłaci za jej dojazdy, gdy przy okazji będzie jechała w intencji senatorskiej złożyć podpis na liście obecności? Kto wie, tata, o przepraszam, mąż onej jest w PO i Wyborczej, to może rzeczywiście jakiś dodatek senacki z podróży Pani owej Wyborcza wciśnie do gazety w Gorzowie. Przyda to splendoru, napędzi majętnych klientów.

Zmęczenie wyborców i startujących w wyborach parlamentarnych polityków sięga zenitu. Pan Witek Pa, poseł blankietowy w G., „wiceWaltz” jak mawiali o nim urzędnicy warszawscy, wyskakuje na każdym rogu ulic miasta ze swoim niestety krzywym zgryzem. To nie porcelanowe, ale z tego innego tworzywa zęby. Zapewne zamawiał je u dentystki Wasij, która sztuczne robi szczęki najlepsze, najlepiej dopasowane. Lepiej ta uśmiechnięta twarz cherubinka z wilczymi kłami wyglądałaby na serkach Bakoma, przynajmniej ludzie wiedzieliby, że to ten sam wschodni inwestor, a tak łudzą się, że to czyste PO. Panu Witoldowi mówimy PA,PA … PA!!. Jak żegnały służby komunistów w 1989.Czyżby w G. czy Z. były jakieś stare kamienice, które można przejąć jako wnuczek przedwojennego właściciela? Przecież w G. i Z. przed wojną kamienice mieli Niemcy? Wnuczek z Niemiec?

Komu PIS niczego jeszcze nie obiecał? Jakiej grupie zawodowej czy grupie,społeczności? Chyba tylko PIS nie obiecał nic księżom. A nie, przepraszam PIS księżom i innym sympatykom cywilnym m.in. homoseksualizmu i pedofilii obiecał KOMISJĘ ds.KASTRACJI za wynaturzenia i krzywdy czynione braciom najmniejszym. Popieramy.

Dlaczego Korwin-Mikke nagle zachorował na rosyjską grypę żołądkową? Może pomór przeszedł z redakcji tygodnika łódzkiego, do którego mailowo wysyła felietony. Zaczęło się od infekcji komputera, potem trolle przejęły część życia i zepsuł się brydżyście wizerunek. Dlatego publicznie Korwin-Mikke już nie może kichnąć – kloaka grypy zalałaby odbiorców kichnięcia, zwieracze nie wytrzymałyby rosyjskiego napięcia.

PO motywuje i wyciąga z pieleszy domowych na wybory wszystkie śpiochy lewicy, którym nie chciało się głosować ani na PO, ani na PSL, ani na PIS, bo nie było ukochanego PZPR. Dlatego pisałem wcześniej, że PO zdziwi się wysoką frekwencją wyborców, a niskim poparciem dla siebie. Zamilkną stacje prywatne, komercyjne stacje radiowe i telewizyjne w wyborczą niedzielę, bo cała obsługa telewizyjna LGBT pójdzie zagłosować na Biedronia, czyli obudzoną Wiosną Razem z SLD. Brawo dla izraelskich doradców schyłku Schetyny i niemocy Kidawy-Błońskiej. Lud pożegnał hrabiów w poprzednim wieku komunizmem, w tym wieku XXI pożegna Sitowszczyznę z PO. Neumann pomógł, Nitras komentarzem w WP położył PO na łopatki. Porcelanę rodową Kidawy-Błońskiej wytłukła odchodząca ze służby służąca, bo dostała cztery tysie na rękę od PIS w zakładzie produkującym precjoza domowe dla Rosenthala. W końcu porządna zachodnia marka, szanują pracownika, chce się pracować.

Wszelkiej maści pedofile, turyści homoseksualni, będą po wygranych przez PIS wyborach uciekać przed Komisją Kastrującą na z góry ustalone pozycje w Niemczech, tak jak kiedyś Adolf ze swoją armią.

100 obwodnic zadowoli budowlańców i żwirownie, oraz firmy produkujące kruszywo, nie będzie takich bubli na autostradach czy drogach szybkiego ruchu, gdzie pojawiły się ograniczenia prędkości z powodu zawalin górniczych i muld metanowych . :P Po górach, dolinach, rozchodzi się głos..

Kierowcy ciężarówek jeżdżą przez Górny Śląsk w podskokach. Wolniej, ale szybciej.

Smoki z Chin już latają nad Polską, żeby założyć gniazda. Choć słyszałem, że wolą pociągami wozić towar i wyroby smoko-podobne przez Rosję, Budapeszt do Pireusu, omijając Polskę. :P

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka