Gini Belgijka
Administracjo przeguelas totalnie!
83 obserwujących
510 notek
600k odsłon
2676 odsłon

Michal Karnowski apeluje do FYM a

Wykop Skomentuj85

 .Przy okazji należy przestrzec przed szaleństwem i brakiem umiaru, jaki słychać gdzieniegdzie w środowiskach tematem zainteresowanych. Radykalne tezy bez pokrycia, mocne słowa bez pokrycia, zdarzają się głównie w tekstach niektórych blogerów. Dają im pewnie tysiące klików, ale szkodzą sprawie. 

Podobnie jest z książkami, które w poszukiwaniu taniej sensacji rozstrzygają prostymi zdaniami to, co dzisiaj jest nie do rozstrzygnięcia i nie do udowodnienia. 
Tym, którzy nie chcą odsłonić prawdy, o to właśnie chodzi. Im więcej szaleństwa po stronie szukających prawdy, tym łatwiej wysiłek wszystkich zdeprecjonować. A więc, panie i panowie, nerwy trzymamy na wodzy.size] 


@ Free Your Mind & All - Hipoteza: ciała transportowane z Lipiecka? 

Hipoteza – ciała transportowane z Lipiecka? 
Pozwolę sobie – jestem tu pierwszy raz – wskazać na ewent. kierunek lotu polskiego samolotu (z pominięciem Smoleńska), za którym przemawiają pewne poszlaki. Nie wiem czy ten temat był już poruszany. Chodzi o lotnisko wojskowe Lipieck (lub okolice) - na kierunku Briańsk i dalej na pd. od Moskwy. 
Ćwiczenia służb lub wojsk - równolegle lub przed operacją fałszywej flagi – to znamy z tematu 9/11. 

grani.ru/War/d.177128.html 
Первые фразы сюжета, выпущенного в эфир "Липецкого времени" 12 апреля, звучали так: "Сегодня липецкие военные эвакуировали жителей Украины. Там объявили военное положение. Страны НАТО с территории Украины наступают на Белоруссию. Самолет с беженцами приземлился на Липецкий аэродром. Во время посадки самолет загорелся, саперы обнаружили взрывчатку". И только потом корреспондент пояснила, что речь идет о легенде учений, которые якобы проводят внутренние войска МВД России. 

Co znaczy mniej więcej tak, że w ramach manewrów wojsk wewnętrznych Rosji (oficjalnie planowanych na okres 13-17 kwietnia 2010) ćwiczono przyjęcie „uchodźców wojennych z terenu Białorusi”. Lokalna TV podała tę informację wcześniej, bo już w dniu 12-04-2010. W ramach ćwiczeń miał lądować na lipieckim aerodromie samolot z „uchodźcami” - w czasie lądowania samolot miał się zapalić i wybuchnąć. 
Za podanie takiej informacji trzy osoby z kierownictwa tej TV zostały natychmiast zwolnione z pracy. 
Z informacji (siewodnia! – znaczy dzisiaj) wynika, że te ćwiczenia zaczęły się wcześniej. Że nastąpiła pomyłka dziennikarzy - takie jest oficjalne dementi. 

Komentator czeski już 14-04-2010 pisał szerzej o całej tej hipotezie: 
teoria-spisku.blog.onet.pl/Ciekawe-spojrzenie-na-katastro,2,ID409594711,nReader 
READER01 | 18.04.2011 12:55 

Na podstawie jednej ruskiej wrzutki FYM znow buduje nowa teorie , jak nie Briansk to Lipeck, jak nie Lipeck to juznyj, FYM niczym GW posadzil nawet generala Blasika za sterami jaka.(ktorego nie wiadomo) po prostu gen Blasik wzial sobie jakiegos Jaka usiadl za sterami, i osloniety jakims niewidzialnym radarem wylecial z Okecia. wraz z czescia delegacji. 

Ja sie tak zastanawiam czy to jest szalenstwo, czy swiadome, odciaganie uwagi od tego co sie stalo na Swiernym. 

Tu jeszcze wywiad pani M Merty, ktora rowniez zwraca uwage, ze teorie prezentowane przez FYM a i jego akolitow nie sa oparte na zadnym materiale dowodowym.
 
pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=85&rstart=0. 

 

wpolityce.pl/blog/post/10544/Nerwy_na_wodzy___Im_wiecej_szalenstwa_po_stronie_szukaja

 

.

Wykop Skomentuj85
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale