Gini Belgijka
Administracjo przeguelas totalnie!
83 obserwujących
525 notek
604k odsłony
160 odsłon

Wymuszenia rozbojnicze na kolejach belgijskich

Wykop Skomentuj5

Potomkowie ofiar Holokaustu winą za śmierć swoich przodków obarczają m.in. belgijskie koleje. – Powinni tak jak inni uznać swoją winę i przyznać się, że brali udział w tym, co się działo, że się nie sprzeciwili, nie powiedzieli: „nie ruszajcie ich” – mówiła w rozmowie z Polsat News Regine Słuszny, której rodzina została wymordowana podczas Holokaustu.


No prosze, wystarczylo powiedziec, "nie ruszajcie ich"i Niemcy by posluchali!!Dajcie ze dwa trzy miliony, nie wiemy za kogo ,ale co tam nam sie nalezy!!


Moglibyśmy wraz z belgijskim rządem przeznaczyć je na naukę o Holokauście albo dla tych, którzy go przeżyli, a teraz na starość nie mogą sobie pozwolić nawet na odpowiednią opieką medyczną – stwierdził redaktor naczelny „Joods Actueel” Michael Freilich.


I tutaj, szok, dostali juz tyle odszkodowan od Niemiec, od Szwajcarii, od kolei francuskich , holenderskich, i dalej, sa ci co przezyliu i sa biedni, co oni robia w takim razie z ta kasa??


W kazdym badz razie, ta pazernosc, zerowanie na ofiarach , bezczelnosc zaczyna mnie dobijac.


Nas wywozili na Sybir podczas wojny i po wojnie dzieki zydokomunie , wywozono dzieci Zamojszczyzny, ale to widac nie byly ofiary.Falszowanie historii wymuszanie kasy trwa, niedlugo my bedziemy placic .Rozmowy juz sie tocza, tylko nikt nas o tym nie informuje , zeby PIS wygral wybory i mogl, nas oddac .

https://nczas.com/2019/04/16/wyciekl-tajny-dokument-pis-wspolpracuje-z-zydami-ws-roszczen-michalkiewicz-ujawnia-niepubliczne-rozmowy-miedzy-warszawa-a-waszyngtonem/

https://nczas.com/2019/04/15/zydzi-domagaja-sie-odszkodowan-od-belgijskich-kolei-za-udzial-w-holokauscie/?fbclid=IwAR0JTrzDogL3RXiYQw-aiuLWvS_qKXEUYqizF4PswpnpsH5Nl-oSfgFAcSA

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale