Blog
blog Unuka
unukalhai
unukalhai unuk.al.hayah@gmail.com
49 obserwujących 141 notek 209088 odsłon
unukalhai, 14 kwietnia 2017 r.

Prawdziwy Krzyż i Via Dolorosa

223 7 0 A A A


Ludzie cywilizacji chrześcijańskiej obchodzą w tych dniach obrzędy związane z  Paschą Jezusa Nazarejczyka.  W epoce przed  salonową pieriestrojką napisałem  na tym blogu tekst o Prawdziwym Krzyżu oraz  zdążyłem napisać cztery  części cyklu o drodze, która wiodła  
na ten Krzyż.

Do dzisiaj nie podjąłem wciąż jeszcze decyzji, czy będę kontynuował zamieszczanie  kolejnych notek. Otóż Salon 24 po styczniowej pieriestrojce zmienił dosyć zasadniczo swój charakter i swój profil. Został bowiem jedną z wielu netowych mordobijni  politycznych  epatujących  wrzutami o  bieżących skandalach oraz ustawkach i  mistyfikacjach z rejonów tzw. klasy politycznej. A w  mojej ocenie jest to klasa ze  szkoły dla uczniów specjalnej troski. Wrzutami aranżowanymi głównie na potrzeby medialnej nawalanki. Ponoć  taki wybór został zdeterminowany   potrzebami klikalności, a co za tym  atrakcyjności dla reklamodawców, czytaj rentowności podobnego interesu.  Nie odkryję Ameryki, jeśli stwierdzę że to nie jest mój interes.

Tematyka inna niż bieżąca nawalanka polityczna stała się marginesem marginesu salonowych emocji i zainteresowań.  W miejsce wytabortowanych  wielu najlepszych  blogerów  zdesantowano na s24 dziesiątki „zredukowanych” dziennikarzy, których przerzucono również  tutaj  w celu   hejterskiego chałturzenia i  właśnie to  oni najbardziej udzielają się w nakręcaniu mordobijni.

Zatem
 przez czas jakiś jeszcze się trochę porozglądam, ale zapewne decydować będzie o losie tego bloga herbertowska kwestia smaku. Tak, smaku.

Natomiast  jeśli ktoś byłby zainteresowany lekturą trochę bardziej ambitną od bieżącej nawalanki, to   zamieszczam  linki do wzmiankowanych wcześniej tekstów o Prawdziwym Krzyżu i o drodze na ten Krzyż. Uprzedzę jedynie, iż nie są to teksty  o tematyce przeznaczonej dla neopogańskiej barbarii,  od której na s24 zrobiło mi się nazbyt gęsto.

Oto linki:

http://dawidowicz.salon24.pl/559434,vera-cruz

http://dawidowicz.salon24.pl/612038,pilat-kajfasz-herod-i-jezus-1

http://dawidowicz.salon24.pl/695071,pilat-kajfasz-herod-i-i-jezus-2

http://dawidowicz.salon24.pl/717024,pilat-kajfasz-herod-i-jezus-3

http://dawidowicz.salon24.pl/718146,pilat-kajfasz-herod-i-jezus-4

PS

Wszystkim w Chrystusa wierzącym składam życzenia pogodnych świąt z okazji
Zmartwychwstania Pańskiego AD 2017.


Opublikowano: 14.04.2017 22:43.
Autor: unukalhai
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Na ogół bawię się z losem w chowanego

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @DotCa jestem zdania, że p. K. założyła się ze znajomymi o to, że zrobi show na jaki nie...
  • @rk1 jakich znowu setek tysięcy? Nas są miliony.
  • tylko 12 lat, a już uwiąd starczy

Tematy w dziale Rozmaitości