7 obserwujących
65 notek
68k odsłon
1775 odsłon

Szczerba - nazwisko, które mówi wszystko

Wolność24.pl
Wolność24.pl
Wykop Skomentuj35

Niektóre synonimy słowa "szczerba":

Dziura, dziurka, luka, nieszczelność, przebicie, przeciek, przecięcie, przelot, przerwa, puste miejsce, szczelina, szpara, wylot, wyrwa,  brak, bruzda, karb, nacięcie, nierówność, obtłuczenie, odłupanie, odstęp, opuszczenie, rozstęp, ubytek, wyłom, wyszczerbienie, wyżłobienie, pęknięcie, popękanie, rozcięcie, rozdarte miejsce, rysa, skaza, spierzchnięcie, liszaj, plama, rzecz oszpecająca, rzecz szpecąca, uszczerbek, zaciek.

Dużo tego i jakiś taki kontekst raczej szkaradny. Ale to tylko nazwy, gorzej gdy mamy do czynienia z ich desygnatami, które potrafią być niekiedy nader uciążliwe w życiu codziennym. Jeszcze gorzej, gdy pojawia się Szczerba Michał, syn Kazimierza - medalisty olimpijskiego w boksie. Widać mały Michałek niespecjalnie wdał się w swojego tatę, bo do boksu się chyba z uwagi na mikrą posturę nie nadawał, chociaż jakieś zamiłowanie do lekkoatletyki musiał przejawiać, skoro bije rekordy w biegu do ubikacji przez ludzkie przeszkody.

To nie jedyne rekordy Pana Posła Szczerby Michała, co z uwagi na jego wybitnie głupawy, aczkolwiek pełen ambicji wyraz twarzy dziwić nie powinno.

A jednak ostatnio Pan Poseł postanowił świat zadziwić, niczym Andrzej Bargiel zjazdem na nartach z K2 pobić Himalaje, tyle że Himalaje głupoty i totalnej nieodpowiedzialności - ujawnił (UPUBLICZNIŁ) na twitterze wizerunek i nazwiska funkcjonariuszy policji, intereweniujących podczas ostatnich antyrządowych protestów totalnego pospólstwa w okolicach Sejmu. Policjanci już spotkali się z groźbami dotyczącymi siebie i swych rodzin.

Umówmy się - opozycja, konstytucja, szczere umiłowanie demokracji, równości i wolności - wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale poseł na sejm RP denuncjujący funkcjonariuszy wykonujących swe statutowe obowiązki - to się w głowie nie mieści.

Posełowi Szczerbie pewnie się mieści, bo zamiast mózgu ma we łbie jakąś wyrwę czy inny uszczerbek, ale to tylko kolejny przyczynek do prostej konkluzji, że w ławach poselskich tego cymbała dłużej już być nie powinno.

Ps.

Panie Szczerba - w samej rzeczy Polska dla Polaków, ale nie dla Pana i podobnych Panu bezmózgich idiotów.
Wykop Skomentuj35
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka