Moim skromnym zdaniem
"Umiejcie prawidłowo ocenić to, co jest w was i wokół was! Umiejcie wartościować, rozróżniać, wybierać!" JP II
10 obserwujących
60 notek
57k odsłon
  1158   0

Kaczyński dla brata złamał prawo biorąc udział w nielegalnym zgromadzeniu 10 kwietnia

   Także Prezydent złamał zakaz przemieszczania się uciekając ze stolicy do Krakowa. Dla obecnej władzy Ofiary Katyńskie i rocznica Chrztu Polski się nie liczą i nie mają znaczenia. Tylko Smoleńsk i śmierć Lecha Kaczyńskiego jest ważna, bo tutaj jest możliwość podlizania się Prezesowi. Poza tym udowodnili jak się liczą z prawem przez nich samych stanowionym na czas pandemii: zakaz zgromadzeń, obowiązek zachowania odległości 2 metrów między osobami, zakaz przemieszczania się. 

   Czekałam z komentarzem licząc, że pan Prezes naprawi swój błąd 13 kwietnia czcząc Pamięć Ofiar Zbrodni Katyńskiej i 14 kwietnia rocznicę Chrztu Polski. Niestety nie doczekałam się.

   Pokrętne wypowiedzi i bezczelne tłumaczenia przedstawicieli Sejmu i Kancelarii Premiera obrażają mnie. Oni "byli w pracy" i "wykonywali obowiązki". Wobec tego dlaczego zapomnieli o tych obowiązkach 13 i 14 kwietnia? W mediach znalazłam tylko informację i zdjęcie samotnego Premiera Morawieckiego pod pomnikiem Katyńskim w Warszawie. Gdzie był Naczelnik Państwa? Gdzie była Marszałek Witek? Gdzie byli pozostali uczestnicy zgromadzeń z 10 kwietnia?

   Być może, po krytyce za 10 kwietnia postanowili obowiązki pełnić w różnych godzinach i fotograf za nimi nie nadążał? Nie wstydźcie się. Pokażcie te zdjęcia i nagrania, bo może ja do nich nie dotarłam.

   To prosty przykład jak władza deprawuje ludzi i między innymi dlatego uważam, że należy wprowadzić jednokadencyjość w każdej strukturze władzy.


Lubię to! Skomentuj77 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka