demokracja-bezposrednia demokracja-bezposrednia
212
BLOG

Let the people vote! - Ludzie mają głosować bezpośrednio! 3 minu

demokracja-bezposrednia demokracja-bezposrednia Polityka Obserwuj notkę 1

 http://www.wykop.pl/link/powiazane/819919/to-ludzie-a-nie-politycy-maja-glosowac-w-najwazniejszych-kwestiach/

 

 


*****
 

Gerald Celentejest uważany za jednego z najlepszych na świecie prognostów trendów. Założył The Trends Research Institute i wydaje The Trends Journal. Z niesłychaną precyzją przedstawia analizy i prognozy trendów z różnych dziedzin, m.in. polityki, ekonomii, czy środowiska naturalnego. Przez ostatnie 30 lat swojej działalności Celente wraz z zespołem analityków prawidłowo przewidział dziesiątki globalnych wydarzeń.

Podczas, gdy wielu pukało się w czoło, zupełnie pod prąd mediom głównego nurtu “przepowiadał” nadchodzące polityczne przemiany, np. upadek ZSSR, czy obecne rewolucje w Północnej Afryce; ekonomiczne katastrofy, np. krach na giełdzie w 1987, bańkę internetową, problem zbyt dużych banków, czyli tzw. “too big to fail” (i to już w 1998), czy też ostatni kryzys z 2007r.

Celente widzi najbliższą przyszłość w bardzo ciemnych barwach: nieodpowiedzialni politycy zaciągają kolejne długi na koszt podatnika, pogrążają gospodarczo całe narody i pchają nas ku wielkiej wojnie. Należy pamiętać, że jak do tej pory prognozy się sprawdzały. Regularni czytelnicy The Trends Journal są ostatnio konfrontowani z mnóstwem negatywnych wiadomości.

Szanse na poprawę sytuacji są niewielkie, a na polityków nie ma co liczyć. Są raczej przyczyną kryzysu, aniżeli jego rozwiązaniem. Celente jedyną nadzieję upatruje w demokracji bezpośredniej,co wielokrotnie podkreśla słowami “let the people vote!” - niech ludzie głosują!

http://www.trendsresearch.com/

 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka