Blog
dobrezycie
Wojtek
30 obserwujących 4837 notek 1716557 odsłon
Wojtek, 26 lipca 2017 r.

Jarosław Kaczyński w TV Trwam

1159 20 0 A A A

W programie dnia jutrzejszego (czwartek, 27 lipca 2017, czyli już dzisiaj !) zaplanowane są Rozmowy Niedokończone z udziałem Jarosława Kaczyńskiego - posła, przewodniczącego Prawa i Sprawiedliwości, której to partii jest również założycielem, byłym premierem i jednym z najstarszych członków opozycji antykomunistycznej.

https://youtu.be/GaEZatGoZQ4

Sam program rozpocznie się w TV TRWAM w czwartek, 27 lipca o godzinie 18:15. Należy oczekiwać, że spotkanie przedłuży się i jego druga część będzie kontynuowana w studio Radio Maryja około godziny 21:30. Warto też dodać, że tradycją toruńskiego studio jest udostępnienie archiwalnych nagrań na witrynie internetowej Radio Maryja.

Uważam, że jest to bardzo ważne spotkanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości nie tylko ze słuchaczami Radio Maryja i widzami TV TRWAM. Jest to również spotkanie z ogromną rzeszą wyborców oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, którzy są rozrzuceni po całym świecie.

Można oczekiwać, że Jarosław Kaczyński poruszy bardzo ważne tematy trapiące naszą polską rzeczywistość i przedstawi też kulisy ostatnich wydarzeń - kiedy to bardzo poważne wystąpienia mniejszości parlamentarnej sprowokowały liczne protesty uliczne połączone też z wybrykami o naturze chuligańskiej.

Warto zauważyć, że powtarza się sytuacja sprzed kilku lat, kiedy Jarosław Kaczyński pełnił urząd premiera i podjął decyzję o dymisji swojego rządu z uwagi na brak możliwości kontynuowania misji Prawa i Sprawiedliwości. Podobne wydarzenia zaczynają ujawniać się także i ty razem, jakby w oczekiwaniu na rezygnację prawa i Sprawiedliwości z przewodnictwa nie tylko politycznego, ale też i społecznego.

Tradycją spotkania w programie Rozmowy Niedokończone jest także możliwość zadawania pytań gościowi programu przez słuchaczy i widzów wprost na antenie, dzięki czemu takie spotkanie ma bardzo szeroką wymowę, Tutaj gość programu może przedstawić swoją wizję zagadnienia, może też wprost odnieść się do problemów sygnalizowanych przez uczestników audycji.

Należy spodziewać się, że zostaną poruszone okoliczności wstrzymania procedury reformy sądownictwa, że zostaną ujawnione kulisy podjęcia decyzji zwrócenia Sejmowi projektu ustaw przez prezydenta państwa Andrzeja Dudę. Na pewno będzie też można zadać pytania i uzyskać odpowiedź na temat przyszłych działań polityków Prawa i Sprawiedliwości w zakresie polityki państwa w sytuacji zmasowanych ataków opozycji - raczej nieparlamentarnej, bo graniczącej z ekscesami rebelii ulicznej.

Myślę, że coraz więcej osób dostrzega politykę partii Prawo i Sprawiedliwość - która zmierza do rozpoznania kolejnych wniosków do rozpoznania przez sejm. Można dostrzec, że głosowania w sejmie czy w senacie nie są podejmowane w trybie dyscypliny partyjnej, że wnioski złożone przez posłów są sprawnie i szybko przedstawiane do dalszego opracowania a praca komisji sejmowych przebiega nad wyraz sprawnie i bez zbędnych zahamowań.

Są też i konflikty w ramach samej partii Prawo i Sprawiedliwość - stąd też oczekiwanie, że prezes tej partii omówi sposób rozstrzygania w sprawie odmiennych koncepcji w rozwiązaniu zgłoszonego problemu.

Przypomnę - Rozmowy Niedokończone z udziałem Jarosława Kaczyńskiego w czwartek, 27 lipca 2017 o godzinie 18:15 w studio TV TRWAM...Opublikowano: 26.07.2017 22:49. Ostatnia aktualizacja: 27.07.2017 11:37.
Autor: Wojtek
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

O mnie świadczą moje słowa...


Ogółem odsłon w 2018 roku: monitoring pozycji
.
. Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
FreeWebsiteTranslation.com
.
Geo Visitors Map 1 tracker

1 I - 31 XII 2018 - monitoring pozycji

Średnia liczba odsłon (miesięcznie)
w 2018 r. - monitoring pozycji.

w 2017 r. - 7 340
w 2016 r. - 14 480
w 2015 r. - 10 760
w 2014 r. - 16 620
w 2013 r. - 17 160

.free counters

.Mój fotoblog :
Wrocław, 'spacer'


Zobacz moje fotografie :


1
tracker

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "Religia utrzymywała narody w jarzmie...
  • @osasunna                                            ...
  • @dworu...

Tematy w dziale Polityka