Blog
Dobry Rok
maciekimaciek
0 obserwujących 87 notek 63062 odsłony
maciekimaciek, 12 maja 2018 r.

PFN powinien promować Polskę z Robertem Kubicą.

425 30 1 A A A

Robert Kubica we wczorajszym występie  w I treningu przed niedzielnym wyścigiem Formuły 1 Grand Prix Hiszpanii na torze pod Barceloną w fotelu rezerwowego/rozwojowego kierowcy teamu Williams osiągnął czas okrążenia o blisko 1,3 sek szybszy od najlepszego w tym sezonie stałego kierowcy Williamsa Lance'a Stroll'a. To niesłychany rezultat polskiego kierowcy o ograniczonej sprawności prawej ręki /dorosły niepełnosprawny :)/, który ostatni raz brał udział w treningu przed wyścigiem GP F1 przed siedmioma z górą laty, w 2010 roku!

Występ Roberta Kubicy wzbudził ogromne zainteresowanie wszystkich światowych mediów sportowych. Walka Kubicy o powrót do wyścigów F1 wzbudza od lat takie zainteresowanie, szczególnie po tym gdy w 2013 roku Kubica udowodnił, że formalnie niepełnosprawny kierowca może nawet zdobyć tytuł Mistrza Świata WRC2.

Fotel tzw. pay driver w zespole F1, który szuka sponsorów kosztuje 10, maksimum 15 milionów dolarów.

Nie widzę bardziej efektywnego sposobu wykorzystania takiej kwoty na promocję  Polski w świecie za pomocą sportowych osiągnięć oraz wizerunku modelowo dzielnych Polaków /gallant Poles/, niż zainwestowanie przez Polską Fundację Narodową w zapewnienie obecności kultowego w sportach motorowych Roberta Kubicy w wyścigach Formuły 1.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

There is more to life than the bottom line on a balance sheet.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @niziołek z MordoruFajnie jest wrócić z dobrej kolacji i dostać w prezencie kolejny deser....
  • Trzeba w tym miejscu jednak przypomnieć, że Jan Palach był czeskim patriotą i protestował...
  • @niziołek z Mordoru Perhaps the lyrical ego should look in a mirror first?

Tematy w dziale Sport