Na profilu Roberta Kubicy pojawiły się transmisje wideo z Azjatkami.
Na profilu Roberta Kubicy pojawiły się transmisje wideo z Azjatkami.

Robert Kubica zaatakowany. Wystosował apel do swoich fanów

Redakcja Redakcja Robert Kubica Obserwuj temat Obserwuj notkę 5
Hakerzy przejęli konto na profilu facebookowym Roberta Kubicy. Można zobaczyć tam dziwne filmy. Rajdowiec próbuje odzyskać dostęp do zhakowanego konta i wystosował apel do swoich fanów.

Konto Roberta Kubicy zhakowane

Oficjalne konto Roberta Kubicy na Facebooku obserwuje ponad 200 tysięcy osób, choć kierowca Formuły 1 nie był na nim ostatnio aktywny. Ostatni wpis pochodzi z października 2021 r. Nagle 6 stycznia 2023 r. pojawiły się na nim nowe treści i zaszokowały fanów.

Na trzech opublikowanych filmach widać wytatuowane Azjatki siedzące przed komputerem. Transmisje prowadzone były na żywo. Jak się okazało, Robert Kubica padł ofiarą hakerów, którzy przejęli jego konto i bez wiedzy rajdowca zaczęli zamieszczać na nim różne treści.

Kubica apeluje do fanów

Zaalarmowany tym, co się stało Robert Kubica nagrał film, który opublikował na instagramie, w którym potwierdził utratę dostępu do profilu i poprosił kibiców o zgłaszanie jego profilu na Faceboooku jako zhakowanego, co, jak powiedział, „powinno przyspieszyć powrót kontroli nad tym profilem, by różne tam głupoty się nie wyświetlały”.

Na koniec Robert złożył noworoczne życzenia kibicom i powiedział „do zobaczenia wkrótce”.


Nagrania Azjatek na koncie Kubicy są nadal dostępne, co wskazuje, że polski kierowca nie odzyskał kontroli nad kontem.

ja

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport