38 obserwujących
358 notek
170k odsłon
  195   0

Bardzo boję się o życie

Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Bezkarność i tupet Kremla oraz wysoce prawdopodobny współudział w maskowaniu zbrodni smoleńskiej polskiej agentury z jej tajnymi współpracownikami wysoko ulokowanymi w strukturach władzy cywilnej, wojskowej, śledczej i prokuratorskiej dodaje zbrodniarzom pewności.

Jak podaje Paweł Chojecki, "Wczorajszej nocy w wypadku samochodowym (zderzenie czołowe, w nocy, bez świadków) zginął Mieczysław Cieślar, biskup luterański i zastępca pastora Adama Pilcha, jednej z ofiar katastrofy katyńskiej. W sobotę był jednym z prowadzącym luterańską część uroczystości żałobnych na pl. Piłsudskiego.

W informacji o Jego śmierci media nie podają ważnej informacji. Otóż biskup Cieślar przewodniczył Kolegium Kościelnej Komisji Historycznej luteran, która doprowadziła do ujawnienia tajnego i świadomegowspółpracownika SB, który kierował kościołem luterańskim w Polsce. "

Polska jest jedynym krajem bez dekomunizacji! To Eldorado dla psychopatów Putina.

Bardzo boję się o życie wszystkich ludzi prawych, bezkompromisowych, którzy stanęli na drodze siepaczy Putina i Miedwiediewa.

Boję się również o naszych kolegów na tym i innych podobnych forach, którzy stali się zagrożeniem dla agentury, wskazując podejrzane o agenturalne powiązania osoby (marszałek Komorowski!) i demaskując ich działania.

Boję się o ludzi z kręgu Gazety Polskiej i Rzeczpospolitej.

Polsce wypowiedziano wojnę. Wojnę nowego typu.

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale