zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne
dodozaur dodozaur
10365
BLOG

Na kortach ogórki, zatem czas na Sierzputowskiego

dodozaur dodozaur Tenis Obserwuj temat Obserwuj notkę 16

Unikałem w trakcie sezonu tego tematu jak ognia, ale teraz kiedy sztaby kłócą się o pieniądze, a niektórzy walczą o przetrwanie, myślę że i ja mogę  trochę pospekulować :

Iga chyba zrobiła błąd nie dziękując za współpracę obydwojgu, rozstanie tylko z Sierzputowskim to jednoznaczne wskazanie że tylko on był problemem, a to nie jest cała prawda.

To nie jest nawet połowa prawdy  !

Winą trenera było pozwolenie na zdominowanie Igi przez Darię, przez co stała się ona niesterowna !

Początkowo pewnie było mu to wygodne kiedy kobiety załatwiały wszystkie babskie sprawy i emocje między sobą, ale z czasem jak widać skończyło się dymisją.

Wina Abramowicz to dużo bardziej skomplikowana historia. Dążenie do wykastrowania Igi widać właściwie w każdej z dotychczasowych konferencji prasowych.

Jej uwagi w dialogach z Igą są niby w formie żartu, ale pokazują że to ona jest samicą alfa, a tak nie powinno po prostu być, bo to Iga jej płaci i ostatnie słowo zawsze do niej powinno należeć !

Obecna relacja jest chora !

Większość  publicznych wypowiedzi Abramowicz to psychologiczny żargon służący budowaniu własnej marki, niestety kosztem Igi.

_____________________

Co dalej ?

Wiktorowski na krótką metę może się sprawdzić, ma świeże spojrzenie i będzie chciał wykazać swoją przydatność, Iga też będzie chciała udowodnić, że postąpiła słusznie. Jest zatem  potencjał na dobry wynik w AO, ale Pan Tomasz to jak dotąd tylko antidotum Agi na jej wojnę z tatą. 

Czy się rozwinął, czy nauczył się od tego czasu czegoś więcej, czas pokaże.

Jedno jest pewne, do drzwi Igi Świątek zapukała dorosłość

Życzę jej  dobrych wyborów i ludzi i uderzeń na korcie 


Dobrego dnia wszystkim

dodozaur
O mnie dodozaur

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport