Blog
Dodologia stosowana
dodozaur
dodozaur jestem Dodozaurem z Dodolandii
5 obserwujących 512 notek 196502 odsłony
dodozaur, 15 stycznia 2018 r.

SLD zbliża się !

247 20 0 A A A

Po ostatniej kompromitacji totalnych w Sejmie już nie jestem taki pewny czy opozycja chce przejąć władzę. Wielka akcja, wspólna promocja, głupi, bo głupi, ale przecież obywatelski projekt dotyczący tematu, który jako jeden z niewielu może dzisiaj rozhuśtać  emocje społeczne i zamiast konsekwencji i  ostrej dyskusji, walkower ?

Coś tu nie gra !

Chyba ktoś tam doszedł do wniosku, że przejęcie władzy, bez totalnej kompromitacji aktualnie rządzących,  nawet gdyby się udało, skutkowałoby oddaniem tej władzy  błyskawicznie, w krótkim kryterium ulicznym, gdyby tylko ludzie zobaczyli  ancien regime i ówczesne elity ponownie  w akcji . 

To już nie jest możliwe. Walka wyborcza będzie dotyczyła minimalizacji strat i temu będzie służyło przegrupowanie po totalnej stronie. Tu chodzi o niedopuszczenie do większości konstytucyjnej. Co się z tego wykluje, nie wiem , ale już widać, że brak angażowania się  przez ostatnie 2 lata w ataki na rząd, a nawet pochwały ze strony lewicy,  czemuś służyły. 

Rączki mają znowu, chwilowo czyste. Na wschodzie i na zachodzie są do przyjęcia, kadry po różnych ostępach pochowane, a poranione, ale ciągle żywe i dobrze zorganizowane, środowiska aparatu bezpieczeństwa wciąż są gotowe do akcji

Miller z Urbanem odwiedzili ostatnio jakąś telewizję w Rosji. Pytanie jest czy chodziło tylko o wywiad, czy może o kolejną moskiewską pożyczkę i na co ona miałaby być przeznaczona ?

Pozdrawiam


Opublikowano: 15.01.2018 08:45. Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 08:46.
Autor: dodozaur
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @noo  To są głównie zyski polityczne, bo na przełomie roku cyklicznie pojawia się ten pajac...
  • @noo  Wiem, ale to taka nowa piękna świecka tradycja :-) Rozumiem w latach 90, kiedy bieda aż...
  • @noo  Dobrze by było, żeby ogłaszany zysk ze zbiórki był netto, po odjęciu kosztów

Tematy w dziale Polityka