Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
4 obserwujących
224 notki
129k odsłon
534 odsłony

Jak już kopać Tuska to zacząć zgodnie z wartościami europejskimi

Wykop Skomentuj24

Dla każdego mniej lub bardziej uważnego obserwatora, zachowanie i postȩpowanie Donalda Tuska jest połączone z dośc ewidentnym sygnałem, że Donald Tusk to osobnik inteligentny, wykształcony, doświadczony, sympatyczny i z nieprzeciȩtną charyzma, a do tego przystojny, wysportowany, dowcipny  i zdolny. Same plusy dodatnie.

Tym samym dziwnym jest że Donald Tusk zostawił, niedokończywszy, zaszczytne obowiązki  Premiera Polski, o które tak ciȩżko walczył z J. Kaczynskim, i uciekl z pozycji szefa-Kapitana Rządu RP do Brukseli po to żeby zostąć tam szarym sternikiem (majtkiem) -urzȩdnikiem z relatywnie wysokim tytułem jednak bez żadnych uprawnień czy przywilejów wykonawczych.

Przedtem, zanim pojechał, zdążył narozrabiać we własnym kraju, na przykład oddająć ruskim śledztwo smoleńskie, lub na własne życzenie wpakowując siebie i swojego syna w jedną z brudniejszych i bezsensownych afer biznesowych, afery przejȩcia LOT przez OLT.  Pytanie dla badaczy po co i dlaczego?

Wspólnota europejska jako taka może przetrwać taką jaką jest dziś, może też ulec ewolucji w bardziej ścisły kombinat państw, lub może tez siȩ rozpaść w jakiś nowy bliżej nieokreślony twór.

Nie wiadomo jak potoczą sie losy Europy, i nie wiem czy ktos wie, co jest wiadomo jednak to jest to, że w żadnym z możliwych scenariuszy nie ma chwały dla Donalda Tuska. 

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka