24 obserwujących
369 notek
251k odsłon
  2762   7

Prof. Christian Perronne o pandemii i szczepieniach

https://m.cda.pl/video/97440093chttps://rumble.com/vsuv61-zakpilimy-z-nauki-prof.-christian-perronne.html

Pod tymi linkami  znajduje się  film, usuwamy z YT w trybie pilnym, na którym zostało zarejestrowane wystąpienie prof. Christiana Perronne w Parlamencie Francuskim.

Napisał o tym w swojej notce bloger @Kruk63 a znikający film pomogła odnaleźć blogerka  @J.a-kobieta.


https://www.salon24.pl/u/krukowisko/1199022,szczepienia-pod-utytulowanym-pregierzemFilm znika więc postanowiłam jego treść zapisać, bo padło tam publicznie wiele cennych uwag na temat postępowania rządów w sprawie pandemii, z ust specjalisty od szczepień."Pani Przewodnicząca, Pani Minister, szanowni deputowani.


To dla mnie zaszczyt być tu dziś.

Chciałbym przypomnieć swoje doświadczenie zawodowe. Mm.in. jako przewodniczący Komisji ds. Chorób Zakaźnych Naczelnej Rady ds. Zdrowia Publicznego przez 15 lat doradzałem różnym rządom francuskim w zakresie zarządzania kryzysami zdrowotnymi i epidemiami. 

Byłem przez wiele lat przewodniczącym Komisji Technicznej ds. Szczepień dlatego kierowałem francuską polityką szczepień, więc wbrew temu co niektórzy twierdzą wcale nie jestem antyszczepionkowcem, jestem w pełni za szczepieniami.

Przez  lata nawet byłem wiceprzewodniczącym grupy ekspertów przy WHO ds. szczepień dla całego euroregionu WHO, który wykracza poza UE, bo obejmuje Rosję, wszystkie republiki środkowo-azjatyckie, Turcję i Izrael. To ta poszerzona Europa WHO.

Moje doświadczenia z WHO dotyczą epidemii i szczepień. 


Mam dwie główne wiadomości do przekazania o tym kryzysie. Jesteśmy tu na bakier z nauką i na bakier z prawem.


Zakpiliśmy z nauki, ponieważ wszystkie decyzje dotyczące naszych polityk podjęto w oparciu o opinie ekspertów, którzy niestety,  nie jest to już tajemnicą, mają poważne konflikty interesów z przemysłem farmaceutycznym.

Gdy podejmują decyzje po cichu, nie podają żądnych odniesień naukowych.

Bardzo dobrze znałem Jean-Francois   Delfraissy, przewodniczącego rady naukowej Pałacu Elizejskiego. Znałem go, gdy był stażystą w 1978 roku. Zadzwoniłem do niego kilka tygodni temu mówiąc:  "Jean-Francois , nie zgadzamy się, ale chciałbym debaty wszystkich stron, ponieważ wypowiadasz się ot tak, bez podawania źródeł ."

I wtedy odmówił debaty. 

Wypowiadam się swobodnie, bo minęły już 2 lata, od kiedy walczę we francuskich mediach. Napisałem dwie książki, które nigdy nie były kwestionowane z naukowego punktu widzenia.

To kilkadziesiąt stron naukowych dowodów wraz ze źródłami. Przez dwa lata mówię to samo i nikt nie podważył żadnej z moich opinii, mimo, że wszystkie media określają mnie jako zwolennika teorii spiskowych, bo tylko to mogą powiedzieć z braku argumentów. Czyli brak im dowodów naukowych.

Potem podawano tzw. dowody naukowe, co spiętrzyło oszustwa.

Publikacje w największych gazetach na świecie, które były kłamliwe.

Wszyscy pamiętamy "Lancet gate", kiedy chciano zdyskredytować  chydroksychlorochinę.

Lobby zapłaciło redakcji i gazecie za opublikowanie fałszywego badania. Oszustwo, która zablokowało wszystko na całym świecie.


Ostatnio w British Medical Journal było "Pfizer gate", gdzie wykazano, że część badań Pfizera w celu otrzymania zgody na dopuszczenie ich tzw. szczepionek, była sfałszowana.

We Francji media nigdy o tym nie wspomniały, oprócz wzmianki  w Le Figaro.

To skandal, podczas gdy o publikacji Lancetu mówiono wszędzie.


Konflikty interesów są poważne, czy to w przypadku ekspertów czy mediów. To wszystko jest publiczne, to nie fake news, to nie ja to wymyśliłem.

Rząd francuski, oprócz dziesiątek milionów euro, które daje co roku mediom głównego nurtu, przez ostatnie dwa lata dał 3 miliardy euro mediom. A podobno budżet świeci pustkami, podczas gdy daje się trzy miliardy euro mediom, z tego można by zbudować wiele szpitali.


Następnie, produkty, które nazywa się szczepionkami.

Przez lata uznawano mnie za specjalistę od szczepionek, we Francji, Europie, na świecie.

I sądzę, że największym skandalem tej epidemii jest to, że nam wmówiono, że to są szczepionki.
To wcale nie są szczepionki.

 

Dowodem jest to, że one nie działają, są zanieczyszczone, wywołują poważne niepożądane odczyny poszczepienne.

W krajach,  gdzie zaszczepiono najwięcej osób, ponad 90% osób na OIOM to podwójnie, potrójnie zaszczepieni, co nie zapobiega transmisji wirusa.

To jest dowód na to, że to nie są szczepienia, więc trzeba powstrzymać  to szaleństwo chęci zaszczepienia się na chorobę , która prawie już nie zabija. Gdzie są zmarli?


Sztucznie pompowano statystyki, a to dlatego, że testy CPR  były niewłaściwie wykorzystywane, niezgodnie z zasadami nauki.

Zawyżono liczbę ofiar epidemii, liczbę zgonów.

Jeśli ktoś trafia do szpitala z innego powodu, jeśli ma pozytywny wynik testu, mówiono, że zmarł na COVID, tymczasem przyczyna śmierci była zupełnie inna.

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale