135 obserwujących
47 notek
388k odsłon
  276   0

Obchody VI Rocznicy - relacja foto/video

     Niespełna dwa tygodnie temu minęło sześć lat od pamiętnego poranka. Przebieg zbrodni w wielu aspektach jest już dość dobrze znany, zidentyfikowane są także w większości wszelkie działania mające charakter czynności przygotowawczych, a także całokształt działań mających uniemożliwić wykonanie podstawowych czynności kryminalistyczno-procesowych na miejscu zdarzenia oraz zebranie dowodów i zbadanie przebiegu tragedii. Zidentyfikowane są również działania, które sprawcy podjęli w celu zabicia pamięci o Bohaterach.
     O ile dziś nie odważę się jeszcze powiedzieć, że zwyciężyliśmy, to po tych sześciu latach, które "strzeliły" niczym jeden miesiąc mogę z całą pewnością powiedzieć, że ONI przegrali. Przegrali walkę o pamięć, a niedługo przegrają wszystko.
     Dziś Naród upomina się o poległych Bohaterów, tak samo jak upomniał się o Nich pierwszego dnia. Niebawem na Krakowskim Przedmieściu stanie wspaniały Pomnik, a Naród wreszcie dostanie sprawiedliwości której pragnie jak niczego innego. Sprzedawczycy, zdrajcy i mordercy zostaną ściągnięci - choćby z zagranicy, osądzeni i osadzeni.
 
* * *

     Zapraszam do obejrzenia wyboru 25 zdjęć i kilku filmów które udało mi się wykonać podczas Obchodów VI Rocznicy, czyli 10 kwietnia 2016 na Krakowskim Przedmieściu. Zwłaszcza na filmach widać doskonale, że duch w Narodzie nie zginął, a krew żywo pulsuje w żyłach. Warszawa była naprawdę przepiękna tego wieczoru. Jak każdego dnia i każdej nocy...
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
FILMY:
 
 
 
 
 

Zobacz galerię zdjęć:

+19 zdjęć +20 zdjęć
Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale