elena4.1 elena4.1
266
BLOG

Czary, cuda i niewidy

elena4.1 elena4.1 Rozmaitości Obserwuj notkę 4

Nie uważacie, że salon jakby gorzej chodzi?

Tak jakby ktoś już postawił na salonie kreskę.

Może faktycznie przejdzie w ręce Hajdarowicza, zeby dokończyć dzieło?

Poza tym to nudno mi. Nic i nikt nie inspiruje.Blogerzy się zmęczyli?

elena4.1
O mnie elena4.1

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (4)

Inne tematy w dziale Rozmaitości