Nie uważacie, że salon jakby gorzej chodzi?
Tak jakby ktoś już postawił na salonie kreskę.
Może faktycznie przejdzie w ręce Hajdarowicza, zeby dokończyć dzieło?
Poza tym to nudno mi. Nic i nikt nie inspiruje.Blogerzy się zmęczyli?
Nie uważacie, że salon jakby gorzej chodzi?
Tak jakby ktoś już postawił na salonie kreskę.
Może faktycznie przejdzie w ręce Hajdarowicza, zeby dokończyć dzieło?
Poza tym to nudno mi. Nic i nikt nie inspiruje.Blogerzy się zmęczyli?
Komentarze
Pokaż komentarze (4)