Mojej decyzji ta debata i tak nie zmieni. Wolę mieć grzecznego Dudę niż wsiowego dziadka , który przestępował z nogi na nogę jakby mu się siusiu chciało albo go czymś nafaszerowali.
Mój głos dla Dudy!
Mojej decyzji ta debata i tak nie zmieni. Wolę mieć grzecznego Dudę niż wsiowego dziadka , który przestępował z nogi na nogę jakby mu się siusiu chciało albo go czymś nafaszerowali.
Mój głos dla Dudy!
Komentarze
Pokaż komentarze