13 obserwujących
689 notek
860k odsłon
1502 odsłony

Tańsze paliwo za akcje. Nowy program lojalnościowy PKN Orlen

Paliwo z Orlenu taniej za akcje.
Paliwo z Orlenu taniej za akcje.
Wykop Skomentuj29

PKN Orlen kieruje do inwestorów indywidualnych specjalny program lojalnościowy. Posiadacze akcji Orlenu zatankują za 10-15 gr. na litrze mniej.

Program "Orlen w portfelu" ma na celu zachęcenie Polaków do ulokowania środków w akcjach płockiej spółki oraz poszerzenie ich wiedzy na temat funkcjonowania polskiego rynku kapitałowego.

Paliwo z Orlenu taniej za akcje

PKN Orlen rusza z programem lojalnościowym dla posiadaczy jego akcji. Otrzymają oni 10-15 groszy rabatu na litrze paliwa. Spółka ma nadzieję, że dzięki nowej inicjatywie wzrośnie liczba osób traktujących jej akacje jako inwestycje średnio- i długoterminowe. Intencją jest też zahamowanie spadku aktywności Polaków na giełdzie i zwiększenie wiedzy o rynku kapitałowym.

- Program traktujemy jako długoterminowe zobowiązanie. Dzisiaj ruszamy z jego częścią benefitową - powiedział prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. - Nasi akcjonariusze indywidualni będą mogli skorzystać z wyjątkowych przywilejów m.in. w postaci upustów, rabatów, co przełoży się na konkretne oszczędności. W ten sposób chcemy wyróżnić tych, którzy korzystają na co dzień z naszych usług i oferty, ale traktują akcje naszej spółki jako długoterminową inwestycję  - powiedział Obajtek,

image
Posiadacze akcje Orlenu zatankują 10-15 gr. mniej.

Orlen w portfelu - jak przystąpić?

Aby przystąpić do programu Orlenu, trzeba będzie mieć na rachunku maklerskim przynajmniej 50 akcji płockiego koncernu przez minimum miesiąc. W środę na zamknięciu sesji ich kurs wynosił 97,8 zł, więc taki pakiet wart jest 4890 zł. W zamian akcjonariusz otrzyma rabaty, którymi zostanie zasilona jego karta w kolejnym miesiącu. Koncern przewidział 10 gr zniżki za każdy zakupiony litr paliwa Efecta, 15 gr za litr paliwa Verva oraz 10 proc. rabatu za zakup z oferty pozapaliwowej.

Partnerem Programu jest działający od ponad 27 lat na polskim rynku kapitałowym Dom Maklerski PKO Banku Polskiego. Aby dołączyć do programu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest w ponad 1 000 placówkach DM PKO Banku Polskiego na terenie całego kraju. Każdy z uczestników programu otrzyma na swój adres specjalną kartę, uprawniającą do korzystania z rabatów na stacjach Orlenu. Dodatkowo, nowi klienci DM PKO Banku Polskiego zwolnieni będą z opłaty za prowadzenie rachunku do końca 2019 roku.

W programie biorą udział jedynie stacje Orlenu w naszym kraju (koncern jest obecny w Czechach, Niemczech i na Litwie). W końcu września było ich 1774.

Zobacz też: PKN Orlen otworzył najnowocześniejszą w Europie stację paliw drive-through

źródło: Biuletyn Biura Prasowego PKN ORLEN

KJ

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.


Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka