Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
2279 notek
496k odsłon
133 odsłony

Przepiękna koncepcja białej listy, jak i inne pięknoty ideologii socjalizmu

Wykop SkomentujTymczasem pojawiło się toto na vacie [1, 2, 3, 4, 5, 6, ...] i działa jak i wszystko inne w tym państwie PiSu. Znaczy rządu to nie boli, bo całość szykan poszła na obywatela i niech on się martwi i wije w konsekwencjach. A władzunia odnosi kolejny sukces.

Ale to nie koniec, będzie najpewniej poszerzenie tej wspaniałej idei na wszystkie dziedziny -kontrolowane przez państwo i w przyszłości wszelkie inne -zauważone przez państwo.

W tym reżimie każdy dobry obywatel zostanie biometrycznie ocechowany i zapisany w Białej Liście Partii Rządzącej. Szczęśliwi koncesjonowani na BLPR będą profitentami różnych partyjno-państwowych airdropów -jak się to modnie nazywa, czy zrzutów dóbr rozmaitych, stosownie do woli darczyńcy, czyli Partii Naszej -Dobrodzieja. Oczywiście pojawią się różne sorty obywateli w BLPR, z różnymi przywilejami, nadanymi przez Cadyka Partii Naszej.

Tego typu pomysły już są realizowane w Wenezueli, gdzie po rejestracji z odciskiem palca, obywatel otrzymuje jakiś airdrop pieniężny w Petro. I chociaż niepoprawni obywatele zaczęli tym spekulować obniżając wartość paczki airdropu o 50%, to rząd w swej dobroci nadal to stosuje, z lekką korektą kursu i metody. Miłość przywódcy do narodu jest niezmierzona.

Jak więc widzimy rząd PiS ma z czego czerpać i utrwalać swoja władzę. Bo osiągnęliśmy już etap rozwoju społeczeństwa, że nawet najgorsze szalbierstwa rządu nie wywołują reakcji obywateli, jesteśmy jak te owce, dojone do utraty przytomności.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka