Fabryka Prostych Rozwiązań
Nie polegajcie na mojej opinii - jestem szalony. Nie mam jeszcze żółtych papierów, ale się o nie staram. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
29 obserwujących
2174 notki
479k odsłon
84 odsłony

Co będzie po drugiej stronie czarnej d... ?

Wykop Skomentuj

Można o tym wnioskować z eksperymentów na azjatyckich społecznościach wykluczonych.

To grube rozwiązania/ technologie, dające dostęp do kapitału, bez długu, można powiedzieć -sprawiedliwego kapitału. I jest pytanie jak to zrobić sprawiedliwie? - Otóż jest już koncepcja jak to zrobić, niesamowita koncepcja, przebijająca rozmachem koncepcje rewolucji w Rosji. Czy to się uda? Jednak Chińczykom takie rzeczy się udają, to może i w Azji Południowej coś się zbuduje.

Czyli ARCC -coin (kapitał) pozbawiony długu, przekazywany w wyrafinowany sposób (muszę przyznać), ludziom wykluczonym, aby ich mobilizować społecznie i biznesowo - z szansami na sukces. A w tym ciekawostka: siec publicznego mandatu (social proof of work) -dająca nacisk na rządzących i inspiracje dla biznesów - bardzo ciekawe rozwiązanie (choć pachnące totalizmem). To nie proste rozdawanie kasy - trzeba na nią zarobić, ale jest szansa zarobku sensownego (w odróżnieniu od dzisiejszego marazmu).

Jest to ciekawy sposób przejścia do innego systemu -zadziwiło mnie to, przyznaję.A dla pieprzyku dodam, że przypomina mi się, iż do finansowania przedsięwzięć Algorandu dorzucały się mocno firmy Rockefeller'a.Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale