Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
29 obserwujących
2184 notki
481k odsłon
66 odsłon

Golono - nie strzyżono

Wykop Skomentuj


Może nie wnikajmy w źródła tej narracji, czy też w szczegóły.

Natomiast można przyjąć, że są osoby sensytywne i elokwentne -w opisie swych doznań, nieco bardziej niż przeciętna krajowa.

Wszyscy czerpiemy informacje z noosfery (głównie internetu) i potem po inkubacji we śnie (czy jakoś tak), uruchamia się intuicyjne składanie narracji. Jedni to robią składniej, inni bardziej chaotycznie i niespójnie. Jednych niespójność obrazów odrzuca od ich interpretacji, a inni mogą bardziej tolerować owe niespójności i posuwać się dalej w swoich syntezach (niekiedy błądząc). Jedni tkwią mentalnie w jakichś systemach poznawczych, a inni mają skrystalizowane własne systemy widzenia świata.

Ale jakich mamy do dyspozycji  przewodników: - Klany oszustów polityczno-bankowych, którzy kupują sobie "naukowców (by nie nazwać ich mocniej)" ? - Kler, który opuścił swych wiernych? Pozostaje tylko własny rozsądek i intuicja - wymagające otwartych kanałów poznania sytuacji.


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale