Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
32 obserwujących
2879 notek
588k odsłon
  160   0

Czepiłem się płota, ale się odczepię (jak wyczerpię temat)


Dużo mówi się o uchodźcach i płocie granicznym, ale to wszystko jakieś takie eteryczne, mi się wydaje. Za mało skuteczne i dlatego śmierdzi.

Oprócz kwestii propagandowych, jest jeszcze aspekt biznesowy: owi "uchodźcy" wpłacają przecież Białorusinom kaucję (chyba jakieś $2K - na osobę). Ta kaucja przepada, jeśli przekroczą granicę nielegalnie, a jeśli legalnie podlega zwrotowi. - Wiecie już dlaczego Białorusini ich wypychają na nielegalne przekroczenie granicy?

Tym czasem władzunia buduje wywracające się płoty, że aż zaczynam wietrzyć jakichś ruskich sabotażystów. A może Łukaszenka dzieli się z kimś u nas wpływami z kaucji imigrantów ?

Tak Białoruś robi biznes, a Polska będzie miała u siebie i przeciw sobie terrorystów z drugiego pokolenia "uchodźców", a może i z pierwszego też.

PiS'iory zapewne powiedzą, że zrobili wszystko co możliwe i zgodne ze standardami - gówno to prawda. Uczcie się z mądrości ludu.

Dlatego opisałem budowę płota, zadowalającej jakości (można to nazwać projektem w państwowych dyrektywach).

Zróbcie to tak:

https://bez-s24.blogspot.com/2021/08/pot-graniczny-polska-biaorus.html

Dlaczego tak nie chcecie zrobić? - To jasne, bierzecie w łapę działkę od Łukaszenki.

A potem będziecie nam odbierać kolejne prawa obywatelskie, by walczyć w Polsce z islamskimi terrorystami. Oczywiście będzie to walka nieskuteczna, bo wy walczycie, tylko aby walczyć i nadymać się profitami, a nie zwalczyć. -Jak zwykle to macie w swoim planie.

A Polacy będą tylko na tym cierpieć.Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale