Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
29 obserwujących
2632 notki
549k odsłon
  171   1

Kaczyński/Morawiecki wyprowadzili Polskę na ścianę


Niekontrolowany zjazd kraju po równi pochyłej i na dole ściana. I to się odbywa w kilku wymiarach:

  • gospodarczym - likwidacja polskiej przedsiębiorczości oraz przywileje fiskalne dla obcych, niegospodarność zarządzania państwem i zbyt wielkie podatki;
  • politycznym - skłócenie z sąsiadami i osamotnienie kraju na arenie międzypaństwowej, szkodliwa polityka międzynarodowa, odbieranie praw obywatelskich i ludzkich, władza ciągle oszukuje obywateli;
  • społecznym - budowanie wielu podziałów w społeczeństwie, w rozmaitych płaszczyznach i dyskryminacja Polaków wobec przybyszów i odmieńców.

Takie działania nie są przypadkowe, stanowią efekt wieloletniej celowej polityki PiS i PO, które zawłaszczyły przemocą państwa polską scenę polityczną i niedopuszczają do władzy rdzennej ludności polskiej. Nawet w obszarze akcji około-covidowych, Polska poniosła największe w Europie straty w narodzie.

Władze udają przypadkowość rozmaitych katastrof, nieporadność, chaos, ale to są wykalkulowane efekty niszczenia Polski i współczesnego holocaustu Polaków. 
Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale