Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
30 obserwujących
2673 notki
554k odsłony
  114   0

Podatek dochodowy 95% dla europosłów i 0% dla KE


UE już tak się bawi za nasze pieniądze, że wydaje im się, że lepiej być nie może. Otóż może, mam taki pomysł (też potrafię wymyślać jak oni -lud się uczy od elit):

Wysoki podatek dochodowy 95% dla biurokracji UE - aby poczuli się biedni i szczęśliwi i nie zostawiali wielkiego śladu węglowego, bo to zgodne jest z ideologią , którą głoszą.

Natomiast 0% podatku dochodowego dla KE - aby się czuli bogato i nieszczęśliwie i aby inni biurokracji z UE, patrząc na nich czuli się dumnie ze swej biedy, przez kontrast. Ci bogacze mogą być napadani i porywani dla okupu, przez specjalistów wynajętych przez biurokratów UE, ale tylko w tygodniu oczyszczenia, raz do roku. Porywacze będą wynajmowani na zasadzie crowdfundingu via mobilne aplikacje, w walucie CBDC. Będzie to też specyficzna forma głosowania, przez eliminację uzurpatorów KE. Chodzi też o specyficzną reedukację dla antysegregacji majątkowej i rasowej.Ulubioną metodą elit są zmiany, dokonywane na wcisk, to uraczmy ich tym samym, skoro tak się rozlubowali w takim sposobie.

Niech lud się uczy od elit ich metod działań i pokrętnych uzasadnień, skoro tak to uwielbiają. Szybko się uczymy !Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale