Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
32 obserwujących
2877 notek
588k odsłon
  66   1

Owieczki mają wypas via AI, elity się alienują
Myślicie, że nie robią tego w polityce? 

A te wszystkie wymuszenia funkcjonowania online nie sprzyjają temu?


Elity sobie latają jetami i nikt ich nie ściga za ślad węglowy, ale plebs ma inne restrykcje - plebs musi się ukorzyć przed elitami, uznając ich bezkarność. A kim są owe elity ?  -  to uzurpatorzy, korzystający z ociężałości umysłowej plebsu.Ale, gdy plebs otrzeźwieje, to będziemy mieli kolejna rewolucję husycką.

Wtedy rewolucję utrzymały nowe wynalazki: drukowane książki, kusze na taborach - kontra zakutym w żelazo rycerzom (bez szans wobec kuszy).

Teraz rewolucję utrzymają: internet, kryptowaluty; PPKi (przeciwpancerne pociski kierowane) -likwidujące czołgi zza krzaka oraz lepsze pociski kierowane kontra helikoptery i samoloty.

Widzicie paralele historyczne? - Ja widzę i wielu innych proli to zobaczy niebawem. Kiedy ludzie zaznają krwi ciemiężycieli, to nie będzie lekko, będzie rewolucja.


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale