Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
32 obserwujących
2892 notki
590k odsłon
  49   1

FUD


FUD - znaczy: fear, uncertainty, doubt (strach, niepewność, wątpliwości).

To taktyka skierowana przeciw ludziom, stosowana na giełdzie, przez wielkich manipulatorów (potężne instytucje finanasowe). Efektem tego ma być pozbawienie ludzi ich ulokowanych kapitałów i przejęcie tych środków, po zaniżonych cenach. Jest to taktyka, brutalnie wykorzystująca ekstremalne emocje u  ludzi, by faktycznie ich obrabować.

Tak jest na giełdach wśród graczy, idących tam dobrowolnie i kierujących się chciwością, dlatego toleruje się straty chciwców.

Ale co mamy w przypadku, gdy ową taktykę FUD stosuje państwo wobec swych obywateli ?

Tu jest fundamentalna różnica: państwo ma realizować interesy obywateli - do tego zostało powołane; ponadto państwo stosuje przymus, wiec wobec obywateli musi się zachowywać uczciwie - takie są założenia. Ale jak się okazuje w polskiej praktyce, państwo stosuje wrogą taktykę FUD wobec obywateli. - To kim są władze to robiące? - To są rabujący nas zdrajcy !
Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale