Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
32 obserwujących
2928 notek
594k odsłony
  43   0

Restytucja powszechnego złodziejstwa w Polsce

Nie może być w Polsce normalnie, kiedy rządzą bandyci i złodzieje.

Oni, aby kraść wielkie nasze dobra, muszą mieć alibi, że kradną wszyscy, że to taka cecha narodowa. Więc tak ustawiają system gospodarczy, aby ludzie musieli kraść - aby przeżyć. Moje gratulacje pisiorom, tu wykazujecie niebywały spryt, jako partia złodziei - tylko naród na tym cierpi.
Komu pasuje taka władza - ręka do góry. Utrwalacze tej złodziejskiej władzy - będziecie napiętnowani.Pozabudżetowy drugi 'prywatny budżet PiS' ma już dług na $100 mld. To jest przykład złodziejstwa na dużą skalę.Twierdzę, że ten prywatny budżet PiS, ta patria powinna rozliczyć z prywatnych majątków pisorów, na których trzeba rozpisać listy gończe po całym świecie.

Praktycznie przykładowo, taki złodziej siedząc w jakimś zagranicznym kurorcie zauważa, że nie działa mu żadna karta płatnicza, a sejf ze złotem w hotelu -też nie działa, a asystent od zasilania finansowego jest nieuchwytny. Idzie więc do odpowiedniego dyrektora owego przybytku, a tam na niego już czekają panowie z kajdankami.

Wśród jęków spoconej ofiary i sapnięć funkcjonariuszy, słychać jeszcze te słowa: 'ale za co, panowie za co?' Odpowiedź: 'za chęć do życia - nienależnego'.


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale