Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
31 obserwujących
2974 notki
599k odsłon
  78   0

Izera - skąd przychodzi ?


I dobrze, bo ogólnie rzecz biorąc Chiny to ogromny rynek i pojazdy tam budowane, mają wiele możliwości do testowania i wychodzą już dojrzałe produkty; a ponadto długie linie produkcyjne, po wprowadzeniu robotów, dają powtarzalne jakości poszczególnych wyrobów i niższe ceny. Zatem wydaje mi się że wybór tych platform dla polskich aut, to dobry wybór; również ze względu na późniejszy zbyt naszych aut w Europie.
I teraz uwaga (powiem to, bo lewactwo sorosowate i tak to skuma):

Otwarcie w Polsce takiego rynku na chińskie produkty dla klasy średniej, sprawi że Chiny pocisną polskich polityków, by nie likwidować zupełnie naszej klasy średniej (restauratorów, sklepikarzy, hotelarzy drobnych producentów...) - zamieniając ich sieciówkami. Bo Chiny będą potrzebowały w Polsce klientów, którzy mają kasę na ich produkty. Ponadto musi zaistnieć rozwój dostaw energii elektrycznej w Polsce (sieci, elektrownie). Zatem Chiny wyprostują kręgosłupy po-pisorom, by odeszły od swoich panów.

Oczywiście pisiory mogą kraj sprzedać korporacjom, ale skoro  nasz eksport pójdzie na Europę, to tam takiego pokosu średniaków nie będzie - wtedy również w Polsce (niewolniczym kraju) pojawi się ciśnienie, na polityków, byśmy dopasowali się do europejskich standardów. A wtedy stopniowo, kaczystoski 'ruski mir' musi odejść w niebyt.


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale