znalezione w sieci;
Gdyby rzeczywiście chciała startować do europarlamentu z Warszawy, to niewątpliwie byłaby bardzo mocnym punktem – mówił Hofman w rozmowie z Moniką Olejnik.
PolitikPiS stwierdził, że kształt list wyborczych do PE "jest już w głowach liderów Prawa i Sprawiedliwości".
– Prezes Kaczyński ma pogląd, jak to powinno wyglądać. To musi być mieszanka doświadczenia, czyli tych, którzy już dziś są w europarlamencie, z nowymi propozycjami. Tak będzie – stwierdził Hofman.
----------------------------
Marto - czekamy z niecierpliwością na ciebie :) wyborcy nepotyzmu :)



Komentarze
Pokaż komentarze (26)