eri To nowe auto Dudy, to taka symboliczna trzecia kadencja jako prezydent... Komentarz do notki: Andrzej Duda kupił kultowe Porsche. Wiemy, ile kosztuje taka fura
eri @lupin1 W wielu sprawach, w których obrońcą był mecenas Jacek, oskarżycielami był naród polski... Komentarz do notki: Dubois grozi sygnaliście. "Jeśli nie odwoła swoich słów w ciągu dwóch dni"
eri Tak się jakoś składa, że mecenas Jacek reprezentuje interesy wielu oskarżanych o największe afery, których potem na Salonie24 bronią zawzięcie wiadomi blogerzy i komentatorzy... Komentarz do notki: Dubois grozi sygnaliście. "Jeśli nie odwoła swoich słów w ciągu dwóch dni"
eri @eri Sprostowanie: Może nie tyle " mógł przewidzieć to, co się stało 10 kwietnia 2010r.", co raczej dopuszczać taką możliwość... Komentarz do notki: Czego nie wie Piotr Semka cz. II. Jak grać Ukraińcami
eri @kelkeszos 1. "Mnie jednak irytuje to ciągłe "wybierzmy przyszłość", bo przeszłość to czas zaprzeszły, nikomu do niczego dziś niepotrzebny." ============== Niepotrzebny? Tego nie napisałem! ... Komentarz do notki: Czego nie wie Piotr Semka cz. II. Jak grać Ukraińcami
eri Powiem tak: Świat obecnie podlega niezwykle dynamicznym zmianom. Dlatego opisywanie dzisiejszej sytuacji na podstawie minionych faktów i trendów, jak i prognozowanie na ich podstawie zjawisk i wydarzeń przyszłych, obarczone jest ogromnym... Komentarz do notki: Czego nie wie Piotr Semka cz. II. Jak grać Ukraińcami
eri "Brzoska i Sołowow mówią: mamy plan" ============== A Ferdek Kiepski mówi: Mam pomysła! Pytanie: Komu wierzyć? Kto ma większe szanse? Odpowiedź: Donald, co ma na drugie Franciszek, nie ma wpływu na "Świat według... Komentarz do notki: Co trzecia firma ucieka za granicę. Brzoska i Sołowow mówią: mamy plan
eri Kto jest największym wrogiem Polski? Rosja, Niemcy czy Ukraina? Komentarz do notki: Lobby prorosyjskie, lobby antyukraińskie i nie tylko
eri @Amstern "No i te bramki.Wrócic z 7 komma metra do 9 komma metra." vs "Bo widz chce ogladac bramki." ================== =============== No to niech ogląda! Na boisku stoją dwie! I są dobrze widoczne! Więc o co... Komentarz do notki: Halowe mistrzostwa świata w piłkę nożną