54 obserwujących
490 notek
566k odsłon
  282   2

Słowa mi się skończyły...

FB
FBWody Polskie zatrudniają 6000 pracowników i nikt się nie zorientował, że mamy katastrofę. Lądowisko dla pisowskich pociotków i 6 tysięcy spadochroniarzy.

Wody Polskie jednak wiedziały o spuście ścieków do rezerwatu przyrody "Turnica" z Hotelu Arłamów! Z całą pewnością wiedziały też Lasy Państwowe, które zarządzają rezerwatem. W sprawie zapanowała swoista zmowa interesów i milczenia.
Do Odry są odprowadzane wody kopalniane z kopalń z Górnego Śląska oraz z kopalń KGHM .Oprócz zasolonej wody do Odry są odprowadzane różne tlenki metali. Przy niskim poziomie wody w Odrze związki te mogą być zabójcze dla ryb.
Hipokryzja w polskiej polityce sięga Himalajów, Przy normalnych poziomach wody w/w sole są nieszkodliwe dla ryb, bo słodkowodne ryby mają system oczyszczania swojego organizmu z nadmiaru soli.

Hipokryzji ciąg dalszy:

W piątek Morawiecki zwolnił szefa Krajowej Agencji Gospodarki Wodnej, po tym jak 20 tys. osób podpisało petycję wzywającą do jego odwołania. Zwolnił też głównego inspektora krajowej Agencji Ochrony Środowiska za to, że nie działał wystarczająco szybko.


Mystery surrounds mass fish death in Oder River
https://youtu.be/0kW9HcDv7i4

Zobacz galerię zdjęć:

FB
FB The Science Times Reuters Reuters
Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale