50 obserwujących
518 notek
440k odsłon
  141   0

PiS znowu zaczyna taniec na trumnach

Politycy PiSu widać uznali że na wojnie już wiele nie ugrają, postanowili więc wrócić do lansowania się na tragedii w Smoleńsku. A ponieważ normalni ludzie mają teraz zupełnie inne problemy i pewnie nikt by nie zwrócił uwagi - to wymyślili że zwrócą na siebie uwagę wyciem.

Nie, niestety nie swoim własnym - bo na to też nikt by nie zwrócił uwagi - tylko wyciem syren alarmowych.

Pomijam już że pomysł jest kompletnie idiotyczny i nie nawiązuje do niczego.

Pomijam że propagandyści PiS jak Smoktunowicz żeby to uzasadnić zaczynają mówić jednym głosem z onucami z Konfederacji że co nas niby obchodzą Ukraińcy, w końcu jesteśmy u siebie.

Pomijam że dla starszych ludzi, którzy całkiem szczerze obawiają się wojny taka pobudka przed 9 rano może być naprawdę stresującym przeżyciem.

Pomijam że dla rodzin z dziećmi, które od takich alarmów uciekły z Ukrainy będzie to przerażające i niezrozumiałe.


Ale jak czytam pisowskich wyborców, kiedyś w miarę normalnych ludzi - którzy plują ze złością na każdego kto się temu pomysłowi sprzeciwia - to zaczynam rozumieć skąd się wziął Putin i jacy ludzie go wynieśli do władzy.

Nic dziwnego że nasza pseudoprawica wiwatuje na cześć Orbana i LePen. Nie dziwi że wkurza ich jakakolwiek odmienna opinia i niezależna od władzy informacja. Wiadomo czemu jak ruskie trolle powtarzają do porzygania przekaz który dostają z oficjalnych mediów, głównie o Tusku (jakby nie było teraz w Polsce prawdziwych problemów). To jest po prostu ta sama sowiecka cywilizacja, ten sam azjatycki gnój przeszczepiony na nasz grunt z sowieckiej Rosji. Wódz jest oczywiście w każdym kraju inny ale wzorzec jest ten sam: każda śmierć, każde życie, dobro, zło, Bóg - to wszystko tylko środek do celu a celem jest tryumf wodza, jakikolwiek by on nie był.

Granie wojną i cierpieniem Ukraińców słabo się pisowcom udaje więc PiS wraca do tańca smoleńskiego. Nie miejcie złudzeń: w tym całym cyrku akurat ci co zginęli liczą się najmniej. Są tylko środkiem do celu jak wszystko inne.e.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale