autorytetopożeracz autorytetopożeracz
354
BLOG

Czy Brunon K. to porucznik Przybył II?

autorytetopożeracz autorytetopożeracz Polityka Obserwuj notkę 13

Wszyscy ,no może prawie zastanawiają się nad potencjalnym zamachowcem ,jego motywami,a także kto za nim stoi.

To ostatnie pytanie zdaje się być chyba najprostsze,bo odkąd rządzi PO to patrtia Jarosława Kaczyńskiego jest za wszystko obwiniana i  tylko pan Młynarski Wojciech zdaje się tego nie widzieć,bo śpiewa o atakowaniu i obwinianiu za wszystko Tuska.Nie rozumie on roli opozycji w demokracji?

Ale ad rem.

Pamiętacie akcję z por. Przybyłem i przeszczelonym policzkiem,a także jego płomienną konferencją prasową  w obronie prok.Parulskiego ,całej prokuratury wojskowej i jej dotychczasowego kształtu?

Wtedy minister Gowin miał plany włączenia ,,wojskówki,, do prokuratury powszechnej,czemu sprzeciwiać zdawał się pan Parulski ,a w jego staraniach wspomóc chciał por. Przybył.

 

Dzisiejszej konferencji ABW i prokuratorów nie oglądałem,ale dwóch blogerów sugerowało jakoby jeden z prokuratorów miał stanąć w obronie obecnego kształtu ABW,którego to kształtu zmianę i przekształcenie służby w informacyjną postulował nie kto inny,ale sam premier.

Ciekawe,albo i nie ,osądźcie sami.

 

 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (13)

Inne tematy w dziale Polityka