48 obserwujących
481 notek
412k odsłon
1530 odsłon

Adam Hofman wymaga dokształcenia. Pilnie.

Wykop Skomentuj61
Pan Adam Hofman – sprawujący, przypomnę, funkcję rzecznika PiS, palnął idiotyzm, w wyniku którego media przyczepiły się do jego Szefa,  jak rzep do psiego ogona.
 
Żeby było wszystko jasne:
 
Pana Hofmana (pozostańmy w konwencji kynologicznej)  psim obowiązkiem,  było zareagowanie na podobnie idiotyczną zachętę , wrzuconą na Twittera przez najwyraźniej mocno rozbawionego wyskoczeniem nad Morze Śródziemne , Radosława Sikorskiego:
 
"Rodacy! Popierajmy arabskie demokracje. Odwiedzajmy Egipt i Tunezję. W kurortach jest bezpiecznie. Ich gospodarki potrzebują sterydu". 
 
Ale zareagowanie na poziomie stosownym do funkcji rzecznika największej partii opozycyjnej w dużym , europejskim kraju, a nie , odwinięcie cepem:
 
„Sądzę, że w demokratycznym kraju, gdzie jest silna kontrola mediów, gdyby polityk w Niemczech czy Francji się wypowiedział w ten sposób, zostałby zlinczowany przez rodzime media”
 
Dalej, już poszło z przysłowiowej górki, bo prorządowe (bez wierzgania proszę - innych w Polsce praktycznie nie ma) media , natychmiast wyciągnęły wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego z marca 2010, gdy zachwalał Polakom uroki wypoczynku nad Morzem Śródziemnym, między innymi w Egipcie.
 
Można oczywiście zakładać, że media w Polsce są antyplatformiarskie i z położonej na tacy okazji do przejechania się po PiSie nie skorzystają, ale żeby tak sądzić, to trzeba być (obecnym) rzecznikiem PiSu.
 
No dobrze, to co w takim razie powinien Adam Hofman powiedzieć, po tym, jak mu się tak pięknie a głupio, Radosław Sikorski podłożył?
 
A na przykład to, że to miłe, iż Radosław Sikorski korzysta z pomysłów Jarosława Kaczyńskiego, choć trochę szkoda, że potrzebował na przyswojenie ich sobie aż 15 miesięcy.
 
Proste? Hm..jak dla kogo - dla Pana Hofmana, najwyraźniej nie.
 
Aż prosiło się za to przyczepić do tych nieszczęsnych, twitterowych   sterydów  Pana Sikorskiego i wyrazić troskę, czy aby nasz Minister sam sterydów nie używa, skoro się ich propagowaniem trudni.
 
No dobra – co ja będę Pana Hofmana tutaj korepetycjami męczył; chłop sobie zarost zapuścił, i od razu mu z tymi paroma milimetrami szczeciny, tego, no… profesjonalizmu przybyło, że ha!
 
To do następnej konferencji prasowej – może być jeszcze śmieszniej.

  

Wykop Skomentuj61
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale