40 obserwujących
201 notek
582k odsłony
  3771   0

Prawda o Smoleńsku ujawniona w wywiadzie z Polelem

Administracjo!

Po raz kolejny grzecznie jedynie przypominam. Czas na dodanie notce adekwatnego do tematu Tagu!


*************

Czy Polakom za Smoleńsk jest wstyd?

Tak, jest, lecz jedynie w minimalnym.stopniu.

Dobre i to. Brak honoru, brak odwagi, brak wszelkiej inicjatywy. Ohydny w naturze niemocy intelektualnej - brak szukania prawdy. Zbrodnia, bez kary. Jedynie, ta odrobina wstydu. Tylko szczypta wstydu i nie-wiele, poza tym.  

Polskie sposoby na nie-robienie nic. Polska leniwa natura i motto Samuraja.

"Najlepszym sposobem postrzegania otaczającego nas świata, jest uznanie go za sen. Kiedy napotkasz na koszmar, zawsze wtedy możesz się przebudzić i uznać koszmar za sen. Świat w którym żyjemy, nie różni się wiele, od najbardziej koszmarnych snów."

Do przekazania, mam bardzo ważny komunikat, dotyczący zapowiedzianego wywiadu z Polelem. 

Wywiadu, którego treść, obali, zburzy i zrzuci na ziemię polityczne MATACTWA o "katastrofie lotniczej"- a kłamliwe narracje o Brzozie/Wybuchach autorstwa PO i PiS – obróci w proch.

Ponad 10 lat matactwa. Tragi-komedia. Te nieustannie pseudo- dyskusje, lecz praktycznie o niczym. Debatowanie, nad kazdym "detalem" dostarczonych Polakom przez Rosjan SFALSZOWANYCH zapisow ii zmanipulowanych danych. Istne kurozium i ta odrobina wstydu co jedynie w Polakach pozostaje.

Matactwo zbrodniarzy, oparte na rosyjskich SFALSZOWANYCH zapisach i spreparowanych pseudo-danych o torze lotu Tupolewa.

Owocem 10 lat usilnej propagandy, matactwa, jest stan narodowej iluzji, bowiem w powszechnej nie/świadomości społecznej funkcjonuje of ponad 10 lat mit, oraz kolejne mity - na temat lotu Tupolewa,

Jednym z nich, jest absurdalnie przeświadczenie, że ponad 60 tonowy TU-154 podczas koncowej fazy lotu, niezaleznie od prędkości lotu ZNACZNIE ponizej granicy manewru - mogl MAGICZNIE (jak narysowano na grafice) w 1 secundzie -----> dowolnie, zmieniac Tor lotu nawet o +/- 30/35 stopni. Nie jest to jednak prawdą!

Do rzeczy.

Z powodu aktualnej, coraz to bardziej dziwnej sytuacji na portalu Salon24, gdzie - z mojego blogu ustawicznie znikają ostatnio bez śladu, teksty, fotografie, grafiki, komentarze, itd. itp. - jestem/jesteśmy (Polel and I) zmuszeni do podjęcia decyzji, o odwołaniu zapowiedzianego publikowania wywiadu z Polelem na tym portalu.

Pragniemy w tym miejscu dodać, że dyskusje z tym związane (miejsce/miejsca publikacji) były przez nas prowadzone od samego początku, czyli od momentu, podjecia pierwotnej decyzji o przeprowadzeniu/udzieleniu tego wywiadu i jego publikacji.

Tak radykalna decyzja w relacji do Salon24 - nie przyszła nam łatwo. Jednak, ostatecznie, nie do zaakceptowania jest dla nas, realna, a nawet i bardzo prawdopodobna do zaistnienia "perspektywa", dokonywania na tym portalu dalszych manupulacji. Tym razem, tym unikalnym w znaczenia wywiadem. Taki, a nie iinny, w naszej opinii - fatalny stan rzeczy na S24 ostatecznie przeważył szalę.

Zapowiedziany wywiad, zostanie opublikowany na platformie WordPress. 

Wkrótce, podam dalsze szczegóły dotyczące tego wywiadu.

Moja sugestia teraz:

Wszystkim osobom, prawdziwie zainteresowanych informacjami o Zamachu z dnia 10 kwietnia 2010 roku mocno sugeruje zapisanie linku do mojego blogu, prowadzonego na platformie WordPress

Link do mojego blogu na WordPress:

https://fatamorganblog.wordpress.com/author/fatamorgan1

Natychmiastowe zapisanie linku jest absolutnie w mojej opinii konieczne.

Przypuszczam bowiem (nie bez podstaw/powodu) ze moj blog na Salon24 niebawem " zniknie" na zawsze.

Macki polskiej mafii polityczni/gospodarczej to zapewne sprawia.

Mniejsza jednak z tym, to nie ma teraz wiekszego znaczenia.

Prawda na platformie WordPress zostanie bowiem ujawniona.

Lubię to! Skomentuj51 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka