38 obserwujących
199 notek
571k odsłon
  2331   0

Pomnik Katyński pozostanie na tym samym miejscu w Jersey City

     Mam niezmierną przyjemność poinformowania wszystkich Rodaków mieszkających w Kraju nad Wisłą o tym, że długotrwale i usilne zabiegi prawdziwych reprezentantów Amerykańskiej Polonii broniących dotychczasowej, wspaniale ekspozycyjnej lokalizacji w miejscu zwanym Exchange Place - przyniosły owoce.

Rada Miejska Jersey City zagłosowała właśnie 6:2 za przyjęciem rezolucji, wynikiem której będzie, pozostawienie Pomnika Katynia w obecnej lokalizacji już NA ZAWSZE!

Polonia, działająca wspólnie, razem, ostatecznie postawiła kres planom i zakusom "deweloperów" przesunięcia omawianego pomnika.

Warto w tym miejscu raz jeszcze przypomnieć o tym, że haniebne plany przesunięcia pomnika, były wpierane nie tylko przez "ukryte siły wpływu", lecz niestety, ale również wspierane/popierane były  przez osoby związane z Ambasadą RP - jak również i osoby reprezentujące w USA inne organy Państwa Polskiego.

W wielu przypadkach, były to te same osoby, które stawały na drodze Polonii Amerykańskiej w wysiłkach kierowanych przeciw uchwaleniu przez amerykański Kongres kuriozalnej i krzywdzącej Polskę haniebnej ustawy S.447.

Ustawy, dającej amerykańskim (międzynarodowym) organizacjom żydowskim, możliwość wywierania nacisku na Polskę - w egzekwowaniu miliardów dolarów za roszczenia do mienia.

Polonia obroniła Pomnik, lecz przegrała nierówną walkę z S447. Walcząc o S. 447 z nożem wbitym w plecy przez osoby "zatrudnione" przez polskie placówki dyplomatyczne, oraz inne Organy i Instytucje RP.

Wstyd i hańba tym "osobnikom" za to na wieki!         


Dopisek Autora:

Pozdrawiam wszystkich czytelnikow mojego skromnego blogu. Predysponowanych intelektualnie i chętnych do podjęcia rozmowy, zapoczątkowania i rozwinięcia ewentualnej dyskusji na odpowiednim tematowi poziomie, bardzo serdecznie zapraszam na mój blog na WordPress:

https://fatamorganblog.wordpress.com/2018/11/08/pomnik-katynski-pozostanie-na-tym-samym-miejscu-w-jersey-city/

Lubię to! Skomentuj44 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka