Blog
zszywam me słowa - bez znieczulenia
fatamorgan
fatamorgan Jeśli prawda boli weź tabletkę
27 obserwujących 193 notki 468409 odsłon
fatamorgan, 8 listopada 2018 r.

Pomnik Katyński pozostanie na tym samym miejscu w Jersey City

2319 44 0 A A A

     Mam niezmierną przyjemność poinformowania wszystkich Rodaków mieszkających w Kraju nad Wisłą o tym, że długotrwale i usilne zabiegi prawdziwych reprezentantów Amerykańskiej Polonii broniących dotychczasowej, wspaniale ekspozycyjnej lokalizacji w miejscu zwanym Exchange Place - przyniosły owoce.

Rada Miejska Jersey City zagłosowała właśnie 6:2 za przyjęciem rezolucji, wynikiem której będzie, pozostawienie Pomnika Katynia w obecnej lokalizacji już NA ZAWSZE!

Polonia, działająca wspólnie, razem, ostatecznie postawiła kres planom i zakusom "deweloperów" przesunięcia omawianego pomnika.

Warto w tym miejscu raz jeszcze przypomnieć o tym, że haniebne plany przesunięcia pomnika, były wpierane nie tylko przez "ukryte siły wpływu", lecz niestety, ale również wspierane/popierane były  przez osoby związane z Ambasadą RP - jak również i osoby reprezentujące w USA inne organy Państwa Polskiego.

W wielu przypadkach, były to te same osoby, które stawały na drodze Polonii Amerykańskiej w wysiłkach kierowanych przeciw uchwaleniu przez amerykański Kongres kuriozalnej i krzywdzącej Polskę haniebnej ustawy S.447.

Ustawy, dającej amerykańskim (międzynarodowym) organizacjom żydowskim, możliwość wywierania nacisku na Polskę - w egzekwowaniu miliardów dolarów za roszczenia do mienia.

Polonia obroniła Pomnik, lecz przegrała nierówną walkę z S447. Walcząc o S. 447 z nożem wbitym w plecy przez osoby "zatrudnione" przez polskie placówki dyplomatyczne, oraz inne Organy i Instytucje RP.

Wstyd i hańba tym "osobnikom" za to na wieki!         


Dopisek Autora:

Pozdrawiam wszystkich czytelnikow mojego skromnego blogu. Predysponowanych intelektualnie i chętnych do podjęcia rozmowy, zapoczątkowania i rozwinięcia ewentualnej dyskusji na odpowiednim tematowi poziomie, bardzo serdecznie zapraszam na mój blog na WordPress:

https://fatamorganblog.wordpress.com/2018/11/08/pomnik-katynski-pozostanie-na-tym-samym-miejscu-w-jersey-city/

Opublikowano: 08.11.2018 21:15. Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 08:03.
Autor: fatamorgan
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Oświadczenie : Autor notek i komentarzy oświadcza publicznie i stanowczo, że nie jest Fatamorganem. Autora. własne opinie, nie są wyrażane na tym blogu. Wszystkie notki i komentarze są tylko i wyłącznie opiniami fikcyjnej postaci literackiej, zwanej fatamorgan. Jedynie tak zatem, mogą być odbierane.Osoba, pisząca notki i komentarze, nie wyraża żadnych swoich prywatnych opinii, ani nie bierze odpowiedzialności pod żadną postacią, za teksty pisane przez nią w formie jedynie fikcji literackiej. Jako, ze osoba pisząca, jest osobą fizyczną a fatamorgan jest fikcyjną postacią stworzona jedynie w celu przekazu literackiego. Zatem Fatamorgan, to fikcyjna postać, której istnienia nie ma w rzeczywistym, fizycznym, dotykalnym świecie. Wszelkie podobieństwa do faktów, zdarzeń, lub osób nawet w przypadku pozornej zgodności z faktami lub osobami rzeczywistymi, są jedynie przypadkowe.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Tracz47  '(...)a z budki dla łabędzi cuchnie, bo nikt jej nie sprząta. Musiał więc Pan...
  • @marektomasz  Panie Marku! Zacznę od tego, że po odczytaniu Pana powyższego "wspólnotowego...
  • @dolnoslązak2.0   Czyżby sugerował Pan, że nasz miły gospodarz, autor tej notki, jak i...

Tematy w dziale Polityka