Impresje Ignoranta
Mądrość to nie wiedza, proszę Pań i Panów! Znam głupich profesorów, jak i mądrych furmanów!
0 obserwujących
175 notek
24k odsłony
  133   0

Kładę areszt na Waszeci!

Z powodu grypy zaaresztowali całą Austrię, Holandia i Belgia bliskie podobnego szaleństwa, u Niemców terror maseczkowy, zapisy na odwiedzenie sklepu, no cóż, przyda się Zuckerbergowy Metaświat, każdy sterroryzowany założy różowe okulary i zanuży się w wirtualu! To nie żart, to smutna przyszłość!

Najciekawsze w tym, że owe szaleńcze państwa, terroryzując swych obywateli, nie osiągają założonego celu, proszę spojrzeć, emisja grypy w tych krajach jest ponad przeciętnie wysoka! Sprawdzają się przewidywania, "wyklętych" naukowców, którzy mówią, ograniczniki społeczne tylko przedłużają epidemię!  Najlepszym przykładem Rumunia, gdzie wyszczep na poziomie trzydziestu procent, ograniczenia jak w Polsce, a rozprzestrzenianie niże niż w Obozie Koncentracyjnym Postępu!

Zwolennicy szczepień zmienili hasło, z wyszczepimy wszytkich, "pandemia" zniknie, na wyszczepimy wszystkich, bo inaczej umrą! No cóż, krótkotrwała skuteczność szczepionki, jest oczywista i zapewne "wyszczepieni" będą musieli być kłuci stytematycznie już do końca swego ziemskiego żwywota, a co najgorsze, skutki szczepień, mogą okazać się zabójcze w dłuższej perspektywie! Negatywne efekty światowego eksperymentu pierwsi odczują obywatele Izraela, bo tam najwsześniej wykłuli większość!

Pewien żałujący injekcji zaszczepiony sparafrazował, "odszczepić" się już nie mogę!

Nie będę podawał aktualnej skali zagrypienia, kto ciekaw, proszę spojrzeć na dane z poniższego linku, ze szczególnym uwzględnieniem, takich krajów jak Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Portugalia(86%), Singapur. Na drugim biegunie Japonia i Indie, tak, tak, tam też szczepią, ale co najważniejsze również leczą i efekty naprawdę są!

Już tradycyjnie, uśmiech politowania nad danymi z Chin, gdzie dzień w dzień raportują zachorowalność na poziomie 50 - 100 osób, a wyszczepienie powyżej 70%! Najzabawniejsze, że nikt nie ośmiela się tego kwestionować!

https://coronavirus.jhu.edu/region


PS. Jak słusznie zauważył ktoś mądry, obecna narracja opozycji będzie, rząd nie radzi sobie z "zarazą" Polacy masowo umierają, należy wprowadzić kolejne restrykcje wzorem światłej Austrii! Hm, w związku z powyższym wróżę państwu spod znaku PO i lewicy kolejne obsuwy w notowaniach:-)

https://www.bibula.com/?p=129260

Na koniec nie zupełnie w temacie, ale jednak, bo Ameryka, to obecnie również Obóz Postępu. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, dlaczego Amerykanie tak ochoczo wołają "Let's go Brandon".

https://tygodnik.tvp.pl/56992172/lets-go-brandon-dlaczego-notowania-bidena-polecialy-ostro-w-dol?_ga=2.243905477.1551565682.1637391985-2061658819.1635908174

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale