Impresje Ignoranta
Mądrość to nie wiedza, proszę Pań i Panów! Znam głupich profesorów, jak i mądrych furmanów!
0 obserwujących
175 notek
24k odsłony
  49   0

Sobotniości

W kontekście czerskiego konfliktu w rodzinie, wydaje się, że Jurek Soros niczym nowoczesny Gomułka, znalazł "salamonowe" wyjście! Adasia i jego Ideowych Towarzyszy, przeflancuje do Rzeczpospolitej i będzie git!

https://dorzeczy.pl/ekonomia/231712/firma-zwiazana-z-sorosem-kupi-udzialy-w-rzeczpospolitej.html

Strajk Kobiet, znowu zalał się niesławą za sprawą swej Szefowej, ot zwyczajnie Pani Sprzątająca kazała jej pozmywać! Nie, nie, to była z pewnością kolejna podła ustawka Kaczora, a Prowokatorkę instruował osobiście Jarosław!

https://www.salon24.pl/newsroom/1184487,nabrudzila-to-niech-umyje-teraz-sprzataczka-nakrzyczala-na-lempart-przed-siedziba-pis

Sążnisty artykuł, czemu w Japonii grypa w odwrocie. Oczywistości najważniejsza czyli zastosowniu leku, przykryta popierdułkami o uwaga, uwaga, "genetycznej konstrukcji populacji", dodatkowo mocnym wyszczepieniu, religijnym podporządkowaniu jednostki ogółowi, zwyczajowym maseczkowaniu i takie tam.  Hm, w Indiach efekt podoby, a tam z dyscypliną raczej na bakier! Do tego u Hindusów, szczepialność niezbyt wysoka. Zapewne z pewnością, ktoś mądry powie, a jaka to wiarygodność statystyczna w kraju Ghandiego? Zapewne większa niż w Chinach:-) Powtórzę raz jeszcze, w obu krajach od dwóch miesięcy na covidowego wirusa stosują lek!

https://tygodnik.tvp.pl/57135349/czy-koronawirus-wariant-delta-w-japonii-dokonal-aktu-samounicestwienia-ma-to-polegac-na-tym-ze-w-rna-covid-19-doszlo-do-akumulacji-zbyt-licznych-mutacji-co-nie-pozwolilo-mu-sie-dalej-namnazac-w-ludzkich-komorkach?_ga=2.884401.1416406981.1637995540-1477305934.1637995540

Pełna zgoda z Matką Kurką, nagle okazało się że za sprawą mało istotnych podzespołów, rynek samochodowy kompletnie zastopował. Czemu, wszak to zupełnie nielogiczne, skoro niewydolne elektryki dostepne we wszystkich wersjach? Proste, szykuje się wielka rewolucja, zapewne z pewnością producenci już o niej wiedzą, w ciągu najbliższych miesięcy czeka nas nowe "dojenie" klientów, za sprawą ksztownego ekologicznego dodatku do "brudnych" motorów spalinowych! Franciszek i Greta już się cieszą!

https://www.kontrowersje.net/brakuje-polprzewodnikow-samochodowych-zajme-sie-tym/

O Tusku na roczniczke KOD, nie warto by było, gdyby nie widoczna u gościa nowa obsesja, o obsesjach starych(Kaczor) nie warto, każdy zna. Chociaż infantylizm w postaci wtrętów o Królu Lwie, to novuuum . Natomiast pojawiły się nieznane do tej pory elementy, a mianowicie Sanchedryn w postaci Rady Medycznej! Wg. Tuska, brak wdrażania zaleceń Szanownego Gremium, powołanego przez Premiera jako ciało doradcze,  to zbrodnia! Wszak w Niemczech słuchają Szanownych, zamykają wszystko i dzień w dzień mają prawie 50 tysięcy nowych przypadków!

https://dorzeczy.pl/opinie/231976/tusk-atakuje-kaczynskiego-padlo-porownanie-do-krola-lwa.html

https://wpolityce.pl/polityka/575835-tusk-pozer-i-tusk-kukielka-w-sprawie-odwagi-powinien-milczec

https://www.kontrowersje.net/kod-podsumowal-tusk-tusk-podsumowal-kod/


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale