Fizyka Smoleńska
Piszę o rzeczach pięknych: fizyce, lotnictwie, wszechświecie i superkomputerach. Ale też o smutnych: wyjaśniam katastrofę smoleńską. Odsłaniam manipulacje oszustów politycznych i nieuków, ich pseudonaukę o nazwie "fizyka smoleńska". Fot.: Lot nad Hudson
118 obserwujących
90 notek
923k odsłony
  7168   0

25. Smoleńsk w publicystyce 1-go obiegu

My jesteśmy drugim obiegiem. Oni są pierwszym. Ale interesują się nami :-)

W poniedziałek o 8:05am rozmawiałem z red. Małgorzatą Serafin na żywo w programie Polityka przy Kawie, TVP1. W tym samym programie wystapił wcześniej prof. Binienda. Przedstawiłem tam pierwszą animację zrobioną na podstawie moich obliczeń.  (Będą jeszcze nieco bardziej rozbudowane wersje).
Zaraz będzie możliwość obejrzenia i zapisania wywiadu w TVP1

 

Rozmawiałem z red. Joanną Komolka w TVN24, nie wiem gdzie i kiedy nastapi emisja materiału, dam znać jak się dowiem. Może będzie to wykorzystane w Czarno na Białym. 

Wracam do TVN24, do programu Tak Jest red. Andrzeja Morozowskiego dziś wieczorem, 11-go czerwca, ok. godziny 18-tej.  Oto nieco zaszumiony obraz i dzwiek  z tej audycji; prosimy nie regulować odbiorników. 


Mam też zaproszenie do Polsat News na sobotę16 czerwca - program Agnieszki Gozdyra w serwisie informacyjnym 13.00-13.30. 

 

Tutaj można zobaczyć animację, wersję stworzoną do komentowania przez mnie na żywo w tv. Długie przestoje to czas na moje wyjaśnienia. Będą dodatkowe sceny w przyszłości.

YKW 

 

PS. Oto wywiad w TVP

https://vimeo.com/channels/fizykasmolenska/43807355

tak bulwersujący p. Macierewicza, że aż natychmiast zwołał konf. prasową w sejmie, gdzie nałgał tak wiele na mój temat, że musiałem wydać oświadczenie, które przedrukowała PAP

Lubię to! Skomentuj129 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka