Blog
polityka bez tajemnic
beautyfool
beautyfool człowiek pióra, niezależny,
0 obserwujących 383 notki 72055 odsłon
beautyfool, 14 marca 2018 r.

Zabójstwo Premiera Jaroszewicza

329 10 0 A A A

Proszę Państwa, oczekiwałem od tej władzy, że wyjaśni zabójstwo Premiera Jaroszewicza i jego żony, oraz  wicepremiera Leppera, sprytnie upozorowane na samobójstwo.
Mordercy, a w szczególności polityczni, nie powinni w państwie prawa czuć się bezkarnie i pozostawać bezkarnymi.
Dalej, uważam że dla morderców politycznych, a w szczególności dla ich mocodawców, zleceniodawców zbrodni, powinna być reaktywowana kara śmierci.

PP, motyw rabunkowy nie wchodzi w grę, celem napadu było tzw. archiwum Jaroszewicza.
Coś takiego mógł zlecić tylko jeden z dwóch wówczas najpotężniejszych ludzi w państwie. Zlecenie przeszło najprawdopodobniej przez ręce Kiszczaka. Wykonawcami nie mogli być ludzie przypadkowi, karatecy, jak to dziś usiłuje się nam wmówić, tylko ludzie ze służb, dożywotnio z nimi związani zmową milczenia i to służb wyższych od SB.
Ustalenie, wytypowanie sprawców nie było trudne, nawet dla kolejnej ekipy służb, już nie PRL-owskich. Sprawców było troje, dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Jaroszewicz wpuścił ich, więc znał twarze i osoby. I tu, o ile wytypowanie sprawców mężczyzn, mogłoby nastręczać jakieś trudności, to kobietę można było z tych kręgów wytypować od razu i bezbłędnie. A po kobiecie, jak po nitce do kłębka można było dojść do wspólników. Nie zrobiono tego nigdy, najprostszej rzeczy jaka była do zrobienia w tym śledztwie. Naprodukowano za to sporo fałszywych śladów, żeby w przyszłości utrudnić dojście do prawdy. I dziś jeden z nich został „kupiony” przez śledczych i prokuraturę. Zabójstwa dokonała  grupa karateków…. No comment.
W wersji prawdziwej, kluczem jest kobieta ze służb, najważniejsze ogniwo w dojściu do prawdziwych sprawców, oraz – najsłabsze w gronie. Ktoś, kto może od razu wyśpiewać całą prawdę. Być może po moim artykule gdzieś w Polsce zginie w wypadku, lub umrze nagle w dziwnych okolicznościach jakaś staruszka, która kiedyś była w służbach, o ile już wcześniej zapobiegawczo nie usunięto jej z rejestru żywych.
Zatem nadal oczekuję wyjaśnienia obu zbrodni. Proszę o wpisy, kto jeszcze oczekuje.
i tym oto serio opty…
2018-03-14

Opublikowano: 14.03.2018 13:49. Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018 13:51.
Autor: beautyfool
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

prawicowy Polak, biznesmen, szachista, sprawiedliwy i trzeźwy w sądach i osądach, z humorem. Niezależny, nie ma dla mnie tematu - nie do ruszenia. mail: dilimp@gmail.com

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • naturalny biorozwój. Wraz z miniaturyzacją pendrivea, rośnie jego pojemność. podobnie z...
  • brawo! :)
  • ale tylko trochę :). słuszna uwaga. poza tym, dodał Pan jeszcze jedną ważną cechę podatku...

Tematy w dziale Społeczeństwo