Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
24 obserwujących
295 notek
338k odsłon
1756 odsłon

Niesamowita historia na US Open Novak Djokovic poza turniejem

Novak Djokovic poza burta US Open
Novak Djokovic poza burta US Open
Wykop Skomentuj46

          Djioko ergo Novak Djoković został zdyskwalifikowany w meczu z Pablo Carreño Bustą, odbywającym się na stadionie Artura Asha w kompleksie Flashing Meadows w NYC !
          Otóż lider światowego rankingi Novak Djoković po wcześniejszym upadku w trakcie 11 gema w I secie gdy przegrywał 0: 30 poddany został interwencji medycznej.

         Następnie wyszedł na kort by dokończyć gema i po pierwszym nieudanym zagraniu  odreagował, niestety tym razem bardzo lekkomyślnie, niefortunnie ( uprzednio tez się tak zachował,  z tym ze uderzył  wówczas piłką w bandę ) ponieważ uderzył piłkę w sędzią liniową prosto w gardło, ta osunęła się na podłoże i widać było, że ma problemy z oddychaniem.
      

         W końcu poszkodowana doszła do siebie, nawet bez większej ingerencji medyków, ale sędzia i nadzorujący z ramienia organizatora turnieju WTA w NYC postanowili Serba zdyskwalifikować z turnieju.Jak żyję i oglądam turnieje wielkoszlemowe to nie widziałem takiej kuriozalnego pełnego dezynwoltury zachowania tenisisty. Uważałem od samego początku po wydarzeniu, że innej decyzji niż dyskwalifikacja  być nie powinno.
      

          Przy okazji jeśli chodzi o naszą ekipę - nihil novi sub sole. Magda Linette jak na swoje obycie na światowych tenisowych kortach można powiedzieć, że zawiodła i nie chodzi mi tu nawet o ostatnie spotkanie z Estonką Anett Kontaveit , bo tu już antycypowałem jej porażkę na podstawie zmagań z poprzednimi rywalkami.
Iga Świątek miała swoje 5 minut do stanu 4:4 w I secie z Wiktoryją Azarenką, ale to co wyprawiała w poprzednim meczu na raty z Amerykanką Sachią Vickery doprowadzało mnie do szewskiej pasji. H&H ( Hubert Hurkacz ) jeśli myśli o poprawę swej pozycji w światowym rankingu musi zdecydowanie jeszcze popracować na returnem i swoją tenisowa zbornością na korcie , którą raził w spotkaniu z naturalizowany rosyjskim Hiszpanem Alejandro Davidovichem  Fokiną. Skróty jakie ten ostatni wykonywał podczas tego spotkania były dla naszego tenisisty nie do ogarnięcia może poza jednym ;-) Łukasz Kubot & Marcelo Melo odpali już w I rundzie wiec w ogóle nie ma się co rozwodzić.

       Sensacją jednak jest dzisiejsza dyskwalifikacja lidera WTA Novaka Djokovica, a także wcześniejsze  odpadnięcia w I rundzie rozstawionej z numer 1 w turnieju US Open  Karoliny Pliskovej.

Wykop Skomentuj46
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport