Gorące tematy:

Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
24 obserwujących
296 notek
338k odsłon
2275 odsłon

Dostrzegam już jednego kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich

Mój kandydat na RPO Marek Markiewicz
Mój kandydat na RPO Marek Markiewicz
Wykop Skomentuj81

        To człowiek prawy, który nie zhańbił się w całym okresie PRL oraz w  III RP żadnym przedsięwzięciem , który by go dyskwalifikowało , dyskredytowało w zajęciu takiego stanowiska.
        W stanie wojennym został zwolniony z TVP i podjął prace jako taksówkarz, działając cały czas w strukturach podziemia - pisał artykuły do podziemnej prasy, ale także udzielał bezpłatnych porad prawniczych w Ośrodku Pomocy Osobom Pozbawionym Pracy przy Parafii Najświętszego Zbawiciela w Łodzi.

        Pracował w koncernie medialnym Solorza-Żaka Jest prawnikiem z wykształcenia , a był politykiem, posłem na Sejm I i III kadencji w 1995 roku kandydował na urząd Prezydenta RP.
        Pracował dla medialnego koncernu Solorza-Żaka, a po odejściu z telewizji pracował w kancelarii Rymar i Partnerzy w Warszawie, a od 2011 w uruchomionej kancelarii z partnerami - "Markiewicz i Partnerzy"

        Jest człowiekiem opozycji z czystą kartą, wyważonym, jasno i precyzyjnie wyrażającym  swoje poglądy, ba jest tą osobą, która na pewno będzie stała na straży prawa praworządności w RP, (  adekwatnie do polskich aktów prawnych ),  dbała o interes polskiej rodziny,  przestrzegania równości obywateli wobec prawa, ich wszelakiej  wolności osobistej, włącznie z wolnością wypowiedzi .
    Po okresie piastowania tego urzędu przez lewicowego Adama Bodnara i jego poprzedników od czasu Śp. Janusza Kochanowskiego byłaby to  wreszcie  właściwa osoba na właściwym miejscu, tak uważam i sądzę , ze nie jestem w tym odczuciu odosobniony ...

Wykop Skomentuj81
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka