Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
30 obserwujących
402 notki
543k odsłony
  2860   4

OKO.Press na ścieżce wojennej z prezydentem Warszawy ?

serwis oko.press kontra Rafał Trzaskowski
serwis oko.press kontra Rafał Trzaskowski

      Cóż to się stało ? ;-) Chodzi mi rzecz jasna o wpis na medium społecznościowym OKO.PRESS, który obnaża wymysły  prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który uparcie niczym Goebbels powtarza, że warszawski ratusz nie ma możliwości ulżyć warszawiakom w odbiorze sortowanych śmieci. Z uporem maniaka Rafał Trzaskowski obarczał za rosnące koszty wywózki śmieci obecna władzę gdyż ona nie pozwala dotować przez stołeczny ratusz kosztów utylizacji śmieci. Co innego jednak twierdzili przedstawiciele obecnej władzy, a dziś także oko.press ;-) tzn. nic nie stoi na przeszkodzie by warszawski ratusz wsparł mieszkańców Warszawy jeśli chodzi o utylizację odpadków.


     Byłem we Włoszech w 2008 w Neapolu i jeszcze po ulicach miast Kampanii czuć było nieciekawe zapachy po dopiero co usuniętych stertach śmieci sprowadzanych przez mafię z północnych Włoch, Austrii i Niemiec. Ponieważ zawalone śmieciami były wszystkie śmieciowiska w Kampanii, więc wyrzucono je prosto na ulice miast i miasteczek Kampanii.

    Z powyższego widać, że biznes odpadami to bardzo intratny interes ( skoro wzięła się za niego mafia ) i wcale się więc nie dziwię, że u nas w stolicy RP jak wyglądam przez okno to widzę obsługujące mój rejon śmieciarki kilku firm ( tak nie pomyliłem się kilku firm zawiadujących wywozem śmieci ) ponieważ to jedynie utwierdza w przekonaniu o tym przynoszącym krocie   biznesie.

    W najśmielszych mych wyobrażeniach nie oczekiwałem jednak, że w sukurs mieszkańcom stolicy ( szykujących sie do ograniczenia używania wody, przez co brak należytej higieny może dać się we znaki  w środkach komunikacji miejskiej, nawet gdy są w obowiązku użycia maseczki ;-)) przyjdzie w sukurs portal oko.press , który w sposób jednoznaczny obnażył  krętactwa, konfabulacje, matactwa itd. obecnego prezydenta Warszawy...

Lubię to! Skomentuj107 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka